Jump to content
 • Sign in to follow this  

  Humble Bundle - Painter i programy graficzne - zapłać ile chcesz

  Dwa dni temu na Humble Bundle pojawiła się możliwość kupienia pakietu dla grafików oraz twórców gier zainteresowanych m.in. silnikiem Unity 3D. Płacąc (w zależności od tego jakiego oprogramowania potrzebujecie) 25$ - otrzymujecie w zamian Corel Paintera, Gravit Designera, PaintShop® Pro Ultimate, Pinacle Studio, zestawy pędzli itp... 

  Cena pakietu 25$ zawiera oprogramowanie za ok. 998$ (prawie 4000zł przy obecnym kursie)

  Pierwszy zestaw, który może was zainteresować to pakiet oprogramowania graficznego. Potrzebujecie Colre Paintera? Gravit Designera? 

   

  Bundle z oprogramowaniem

  https://www.humblebundle.com/software/painter-create-with-confidence?partner=max3d

   

  Unity 2019 Bundle

  https://www.humblebundle.com/software/unity-2019-bundle?partner=max3d

   

  Zauważycie również, że linki zawierają informacje o partnerstwie Max3D. Zgadza się, zostaliśmy partnerem Humble Bundle, a więc kupująć poprzez ten link wspieracie również max3D.pl (dla was nie wiąże się to z żadną dodatkową opłatą, a więc kwota pakietów jest stała)

  Edited by adek


  Sign in to follow this  


  User Feedback

  Recommended Comments  Create an account or sign in to comment

  You need to be a member in order to leave a comment

  Create an account

  Sign up for a new account in our community. It's easy!

  Register a new account

  Sign in

  Already have an account? Sign in here.

  Sign In Now • Our picks

  • Infiniti Q60 Unreal Engine 4 RTX
   kolejna pracka auto w Unrealu na RTX'ie, tym razem realistyczny outdoor z HDRi

    

   po wiecej zapraszam tutaj:

    

   https://www.artstation.com/plasti
   https://www.behance.net/damianbilinski
    • Like
   • 0 replies
  • Porsche GT3RS Unreal Engine 4 RTX
   tym razem interior i troche exterioru w Unrealu 4 na Ray Trace
    • Like
   • 0 replies
  • Firma NVidia ogłosiła iż oficjalnie dołączyła do Blender Developer Fund (Fundusz organizacji Blender) jako sponsor o statusie "Patron". NVidia zapewni dotację rzędu 120,000 € na rok, która ma pomóc również zatrudnić w pełnym zakresie dwie osoby, które będą zajmowały się pracą nad kodem głównym Blendera oraz mają zapewnić technologiczne wsparcie technologii NVidia GPU.

   Warto dodać, że NVidia będzie drugim sponsorem o tym statusie zaraz po Epic Games, który zapewnił fundacji grant rzędu $1.2 miliona. 

   Więcej: https://fund.blender.org/
   • 6 replies
 • Similar Content

  • By Karakan
   Growy model postaci stworzony w ramach wyzwania Artstation. Pełny workflow growy. Postać: 8 zestawów tekstur 2k. Podstawka: 1 zestaw tekstur 4k. Soft: 3DS Max, Zbrush, Maya, xGen, Marvelous Designer, Substance Painter, Photoshop, Marmoset Toolbag.
   Więcej: https://www.artstation.com/artwork/gJXBmm
   Wątek z pełnym progressem prac: https://www.artstation.com/contests/the-legend-of-king-arthur/challenges/67/submissions/45804
  • By Karakan
   Growy model postaci stworzony w ramach wyzwania Artstation. Pełny workflow growy. Postać: 8 zestawów tekstur 2k. Podstawka: 1 zestaw tekstur 4k. Soft: 3DS Max, Zbrush, Maya, xGen, Marvelous Designer, Substance Painter, Photoshop, Marmoset Toolbag.
   Więcej: https://www.artstation.com/artwork/gJXBmm
   Wątek z pełnym progressem prac: https://www.artstation.com/contests/the-legend-of-king-arthur/challenges/67/submissions/45804
  • By Karakan
   Growy model postaci stworzony w ramach wyzwania Artstation. Pełny workflow growy. Postać: 8 zestawów tekstur 2k. Podstawka: 1 zestaw tekstur 4k. Soft: 3DS Max, Zbrush, Maya, xGen, Marvelous Designer, Substance Painter, Photoshop, Marmoset Toolbag.
   Więcej: https://www.artstation.com/artwork/gJXBmm
   Wątek z pełnym progressem prac: https://www.artstation.com/contests/the-legend-of-king-arthur/challenges/67/submissions/45804
    
  • By adek
   Max3D.pl towarzyszy wam już od ponad 20 lat! Tak zgadza się, serwis tak naprawdę w tym roku miał 20 urodziny. Ostatnie lata nie były najlepsze. Od dłuższego czasu zastanawiałem się co dalej, czy to koniec. Facebook zrobił swoje. Wiele osób przeniosło się właśnie tam i automatycznie z forum powoli upływało życie (warto jednak dodać, że upływało - nigdy nie wygasło). Natomiast my (ja i moderatorzy) nie mieliśmy już na to wszystko tyle czasu co kiedyś. W dalszym ciągu tak jest, Max3D.pl nie jest do końca "komercyjnym tworem". 
   Miałem nie lada dylemat w ciągu ostatnich lat, co dalej, co z forum, co z serwisem, co z domeną. Newsy zamarły, na forum ruch nie był zbyt duży. Z zewnątrz nie wyglądalo to dobrze. Prawdę mówiąc byłem bliski pogodzenia się już z tym, że to koniec. Jakby nie było, 20 lat. Przez prawie połowę życia Max3D.pl zawsze było gdzieś obok. 
   Czy news w tym tonie oznacza właśnie koniec? Nie! (duża w tym zasługa Marcina (Klicek) - który przekonał mnie, że jeszcze warto spróbować). Ale to nie kosmetyczna zmiana. Zmieniamy wszystko, zaczynamy jakby od nowa - zmieniamy silnik serwisu, strukturę forum. Wszystko zostało uproszczone, a w jakim kierunku pójdzie - to zależy tylko od Was, od ruchu w serwisie. 
   Zanim całkowicie odłączymy wtyczkę tutaj, warto spróbować (inaczej chyba ciągle zadawałbym sobie to pytanie).
   Do Waszej dyspozycji oddajemy forum i serwis w nowej postaci, na nowym silniku.
   Pracuje nad tym, aby stara wersja serwisu pojawiła się pod archiwalnym adresem (poinformujemy o tym), ale w tej chwili zachęcam Wam do dyskusji i dzielenia się pracami w nowej odsłonie Max3D.pl.
   Jesteśmy ciekawi Waszych opinii, sugestii. Potraktujcie to jako wersję beta i mam nadzieję, że w miarę upływu czasu opracujemy jeszcze lepszą formę tego co mamy dzisiaj. Jeśli ta próba się nie uda, trudno, po 20 latach wyjmiemy wtyczkę zyskując w ten sposób trochę więcej czasu.
   Migracja ze starego serwisu
   Wszystkiego konta do połowy maja 2019 roku udało się przenieść. To samo tyczy się postów i tematów z forum. Niestety nie byliśmy w stanie przenieść ostatnich dwóch tygodni z poprzedniego forum (sama migracja forum trwała 2 tygodnie). 
   Struktura forum
   Uprościliśmy wszystko. Zostaliśmy tylko działy w których na starej wersji "pozostało życie". Pamiętajcie jednak, że tutaj jesteśmy elastyczni i jeśli pojawi się taka potrzeba jesteśmy gotowi na zmiany (nowe działy, kolejne uproszczenia). 
   Newsy
   Te od redakcji będą się pojawiać co jakiś czas, ale aktualny silnik pozwolił nam zbudować stronę główną tak, aby wyświetlać również najciekawsze wątki dodane przez Was. Na stronie głównej będą wyróżniane wątki dodane przez Was. Tutaj naprawdę możliwości konfiguracji mamy spore. A tak to w ostatnich latach działało,
   Galeria
   To dział, który zmienił się całkowicie. Nie wrzucamy ukończonych prac do wątku - oczywiście możecie, jeśli chcecie zbierać feedback, zasady działu W.I.P nie zmieniły się. Spośród wrzuconych prac nareszcie mamy narzędzia do tego, aby wyróżniać w lepszy sposób najlepsze prace, macie oceny, możliwość śledzenia osób, których prace wam się podobają, powiadomienia...
   W.I.P dodatkowo został połączony (2D, 3D, GameArt). Uprościliśmy jak tylko mogliśmy działy i zostawiliśmy te w których ruch w ostatnich latach pozostał.
   Pytania i odpowiedzi
   Dział pomocy zmienił się całkowicie. Zmniejszyliśmy liczbę działów, jeśli będzie potrzeba dodamy nowe, ale najważniejsze jest to jak ten dział będzie funkcjonował. Jeśli spotkaliśmy się z serwisami typu StackOverflow - zasada teraz będzie podobna - autor pytania może na końcu oznaczyć prawidłową odpowiedź, za odpowiedzi przyznawane są punkty - będzie to duże czytelniejsze.
   Archiwum
   Większość starych wątków została przeniesiona do archiwum. Jeśli miałeś teczkę 2D/3D i chcesz, aby była ona przeniesiona do aktualnego działu W.I.P - napisz.
   Nie przedłużając, do zobaczenia na forum!
  • By DeepBlue
   Studio animacji Deep Blue, zajmujące sie produkcją cinematików
   do gier komputerowych i filmowych efektów specjalnych poszukuje kandydatów na stanowisko:
   Digital Painter do stałej współpracy w naszym studio w Warszawie.
    
   Zadania:
    

   Wykonywanie ilustracji w oparciu o materiały referencyjne i opis art directora
   Projektowanie postaci do gier i filmów
   Projektowanie otoczenia, wnętrz i wyposażenia
   Prace koncepcyjne: wyszukiwanie referencji, rysowanie, photobashing, sprawne posługiwanie się szkicem
   Pomoc w dbaniu o wysoką jakość projektów, przygotowywanie szkicowych koncepcji i rysowanych feedbacków
   Dawanie i przyjmowanie uwag, praca zespołowa w przyjaznej atmosferze

    
   Wymagane:
    

   Portfolio
   Kilkuletnie doświadczenie w Game Devie lub VFX na podobnym stanowisku
   Podstawowa wiedza z zakresu anatomii, perspektywy, kompozycji, światła i teorii koloru
   Zaliczenie zadania testowego

    
   Mile widziane:
    

   Wykształcenie plastyczne
   Wybitne umiejętności w jednej z dziedzin: characters, environment, speedpainting, industrial design
   Przyjazne podejście do ludzi i otoczenia, otwartość oraz chęć rozwoju artystycznego
   Podstawowa znajomość zagadnień związanych z animacją 3D i postprodukcją

    
   Oferujemy:
    

   Wynagrodzenie od 6 000 do 8000 pln netto miesięcznie w zależności od doświadczenia
   Udział w ciekawych, złożonych projektach z obszaru animacji i filmu
   Długoterminowy kontrakt
   20 dni płatnego urlopu rocznie
   Możliwość pracy z doświadczonym zespołem weteranów
   Prace przy ciekawych projektach, opierających się o animacje postaci i fotorealistyczny rendering
   Możliwość pracy przy różnorodnych projektach z pogranicza game dev'u i filmu
   Możliwość rozwoju i nauki
   Przyjazną atmosferę kilkunastoosobowego zespołu

    
   Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza na stronie:
   https://www.deep-blue.com/jobs
    
   Jeśli wolisz wysłać CV i portfolio prosto do nas, potrzebujesz dowiedzieć się więcej lub chcesz tylko się przywitać, pisz na [email protected]
   Więcej informacji znajdziesz na naszym profilu na Facebooku.
    
   Pamiętaj o załączeniu klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”
 • Member Statistics

  • Total Members
   28,956
  • Most Online
   781

  Newest Member
  Dariusus
  Joined
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy