Skocz do zawartości

forum


Petrik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A ja osobiscie wolalbym zeby byly te stare posty, niz te nowe Smiley\'e. Bo nie dosc ze jest ich nieziemsko malo, to jeszcze zbyt fajnie nie wygladaja (ale to juz moj gust). Adek kurna, dodaj wiecej tych Smiley\'oof !!! :) [tak ze 20] zeby bylo z czego przebierac ;). Ale pomijajac to ogolnie nowe Forum mi sie podoba !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest jednak nie tak z Forum:D. podczas wejścia do tego tematu wyświetla się informacja o błędzie argumetu (coś nie tak z SQL), a przy tematach z poradami wyświala mi się, że jest jedna inforamcja- a nie ma żadnej:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lordshogun

U mnie jest to to samo \"Supplied argument is not a valid\" i diablo wolno sie to wszystko kręci :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez tak wolno chodzi, a wiesz czemu? Looknij sobie na zrodlo np. TEJ strony i zobacz ile tam w kodzie nie potrzebnych smieci :( eh... poprzednie forum szybciej dzialalo - tak na moje niedowidzace oko .... [ Dajcie wiecej rodzajow Smiley\'oof ] !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko... faktycznie przy odpowiedzi wyswietla sie WARNING ale odpowiedzi sa dodawane ... nie wiem czego to wina ... prawdopodobnie juz samego skryptu ... raczej nie mojej bazy SQL ...

 

Co do forum \"3ds max\" i liczby postow tam to przenioslem wszystkie posty z stamtad tutaj :) ... do Komentarzy... posty sie przeniosly natomiast liczba sie nie zresetowala ... mysle ze poprawi sie to gdy pojawis sie na forum \"3ds max\" wiecej postow ... :)

 

Adek

 

ps. heh... literowki to juz wybaczcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda starych postów :(

 

a co do ikon to te w zupełności wystarczą a jak nie to można poszukać w sieci stron z których się te \"buźki\" po prostu kopiuje i po problemie....... :)

 

mam nadzieję że forum będzie działać już bezbłędnie!!!!!!!!!!!! życzę tego sobie i wszystkim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc ponownie :))

 

Właśnie naprawiłem błąd z tym SQLem - Warningiem ... juz sie nie wyświetla przez co forum troche szybciej chodzi ...

 

powinno byc juz wszystko w porządku ... a co do niektórych tłumaczeń to wybaczcie ale werjsa polska tego forum jest mojego autorstwa i nie wszystko jeszcze spolszczyłem :))) ...

 

wazne ze poprawilem teraz ten blad ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie forum teraz jest za ciemne :)

 

i czy jest mozliwosc przywrocenia \" czerwonych \" tematow czyli tych nie przeczytanych bo przy tej strzaleczce niewiele widac

 

ogolnie to ciekawe to nowe opcje no i mozliwosc dopisania nr gg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolal bym zeby byly starsze posty, by nie trzeba bylo odpowiadac od nowa na te same pytania.

Mi osobiscie wystarczy tyle emotikonek jak by bylo wiecej to robily by sie z postow komiksy.

Cieszmy sie ze juz dziala i ze mamy cos takiego jak forum o Maxie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie forum dziala podobnie jak u Saygona :(

 

a dodatkowo znalazlem niedociagniecie w forum a mianowicie w edycji profilu przy formacie czasu jest 2 razy \"hour\" pozniej sie kapnolem ze to jest system 24/12 h ale pasuje to poprawic

 

to narazie tyle , cze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rónież szkoda starych postów:(

Ale cóż

Trza więcej buziek:P

tamte były chyba ładniejsze.

Jak na moj gust to to wszystko jest za szare. Ale wytrzymam.

I dlaczego niektóre nazwy są po angielsku? To dla zagranicznych.

z takowymi się jeszcze nie spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by wujek_kane

Rooter i inni nie moge zrozumiec jednej rzeczy - czemu az tak agresywnie walczycie o te emotikonki? Rozumiem ze jest fajny bajer ale do prawidlowego funkcjonowania forum nie jest to przeciez potrzebne! :):):):):):):):):):):):)

 

Wujo ma na temat emotikonek takie same zdanie jak ja - wystarczy tyle

 

Ludzie jak bedzie tego wiecej to z postow porobia sie komiksy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, nowe forum jest po prostu zajebiste. Możecie gadać, ale mi się bardziej podoba od starego. Adek dodał mase nowych opcji (zaczynam się w tym powoli gubić) i odwalił kawał dobrej roboty. Jak forum zniknęło to się wkurzyłem, ale już mi przeszło. A postów faktycznie szkoda, szło się dowiedzieć conieco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Khunu

Nie podpuszczaj, bo Adek znowu coś pochrzani i poznikają wszystkie posty i będzie trzeba się rejestrować jeszcze raz :)

 

 

spoko Adek ma swietna strone o maxie a wpadki czasami sie zdarzaja, kazdy moze sie pomylic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ineluki

rzeczywiście szkoda trochę tych starych postów. Ale mamy przynajmniej szansę rozpoczęcia zabawy od zera. Adku jestem pod wrażeniem. Całość Forum jest ok a nawet lepiej. Mam pewien pomysł na przyszłość gdy nie daj boże coś się stanie (np.: wkurzymy niechcący jakąś korporację ;) hehe). Można by robić co jakiś czas backup reanimacyjny Forum. Może już to robisz ale nauczony przykrymi wpadkami polecam to robić.

 

Może narażę się poniższymi słowami co poniektórym userom Forum ale co mi tam.

 

Zastanawiam się po co ta batalia o emotioikonki. Widze że co poniektórzy nie potrafią się bez nich obejść. Fakt ułatwiają w pewien sposób nasze wyrażanie emocji. Ale Panowie!!! Można przecież próbować wyrażać swoje stany (E-stany) poprzez mowę i pismo. W dobie internetu i \"skrótowego\" myślenia powinniśmy walczyć też i o nasz język. Tak naprawdę to przeraża mnie jedno że za parę lat może będziemy się porozumiewać tylko za pomocą ikonek. Brrrrrrrrr nie chciałbym tego za NIC. Nie chciałbym wyjść na mentora itp. ale dbajmy o nasz język i poświęcajmy mu więcej uwagi. Wiem wiem że wmagam wiele. Ale postarajmy się!!!!!

 

UFFFFFF!!!!

To koniec Wykładu

 

Pozdroffka

Mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest miejsce na tą dyskusję, ale skoro tak, to odpowiem. Nikt nie zamierza posługiwać się tylko tymi buźkami. Oczywiście ważny jest tekst. Czasami po prostu fajniej jest dać coś takiego ;) niż napisać \"hahaa to był żart, macie się śmiać, hahhahaa\" Nie należy używać ich nałogowo, ale czasami się przydają. Też nie chcę robić tu komiksu, ale czasami brakuje tego, co chciałoby się wyrazić. Poza tym, kilka ikonek więcej cię nie dobije, zawsze możesz ich nie używać, jeśli jesteś temu przeciwny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by wujek_kane

Rooter i inni nie moge zrozumiec jednej rzeczy - czemu az tak agresywnie walczycie o te emotikonki? Rozumiem ze jest fajny bajer ale do prawidlowego funkcjonowania forum nie jest to przeciez potrzebne! :):):):):):):):):):):):)

No bo trzeba o cos walczyc w zyciu :) Walke o mature napewno przegram, a wiec walcze o emotionoikonki :cool: BTW. \'rooter\' a nie \'Rooter\' ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności