Skocz do zawartości

pomocy!


Rekomendowane odpowiedzi

czy w finalu dzialaja wszystkie funkcje??

niedawno sciagnalem instalke, wszysko spoko ale cos mi sie dziwnie wydaje ze nie zabardzo niektorych funkcji nie ma dojscia, np HDR, albo jakies dziwne rzeczy sie dzieja z Causticiem oraz global illumination. pomozcie czy zemna jest cos nie tak czy mam skopanego fianla, a moze ktos mi uzyczy lekarstwo - dobrego rendera thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Np. u mnie dziwne rzeczy przy global illumination to setki i tysiace malych pikselkow (w sumie dajacyh takie jakby \"zaklocenia / snieg\" na caym obrazku. Ale zainstalowalem na nowo Max\'a i Finala i pomoglo !:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem na 100% pewien ale możesz rooter zwiększyć MaxDensity i zmniejszyć MinDensity (Zwiększa gęstość tych promieni) lub, jeżeli są one zielone to wyłączyć Show Samples...

Wszystkie te opcje znajdują się w oknie FR Parameters->G-I Parameters

 

Może właśnie o to chodzi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Piernik

Nie jestem na 100% pewien ale możesz rooter zwiększyć MaxDensity i zmniejszyć MinDensity (Zwiększa gęstość tych promieni) lub, jeżeli są one zielone to wyłączyć Show Samples...

Wszystkie te opcje znajdują się w oknie FR Parameters->G-I Parameters

 

Może właśnie o to chodzi:D

 

To chyba nie o to chodzi, ale bo renderowane przezemnie scenki sa STANDARDOWO dodanymi do FR ( NIC nie zmieniane) zreszta dalem od tej sprawy osobny post w dziale FR, looknij i pomozcie jesli mozecie ! :( Bo te smieci jednak dalej sie pokazoja :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności