Skocz do zawartości

Karta graficzna GeForce GTX 650 GTX Ti i dwa monitory?


Giovani

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Chciałbym się zapytać kto z Was korzysta z dwóch monitorów na karcie GeForce GTX 650 GTX bądź podobnej?

Myślałem, że kwestią podłączenia jest banalna, wystarczy kupić przejściówkę z dvi na vga (mam dwa monitory ze złączem VGA) i tyle.

Okazuje się ze karta ma wejścia DVI oraz DVI-D. Z tym drugim jest większy problem z przejściówką i stąd moje pytanie jak u Was to wygląda? Jest jeszcze HDMI, ale czy da się jeden monitor na DVI, a drugi na HDMI, żeby były kompatybilne? I niezbędna byłaby również przejściówka z HDMI na VGA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie ma przejściówek DVI-D - VGA, bo w gnieździe DVI-D nie ma pinów do przesyłu sygnału analogowego.

Są przejściówki HDMI - VGA (konwertery sygnału) ale ich koszt już jest taki, że można by w niewiele wyższej cenie poszukać używanego monitora LCD z cyfrowym złączem. To chyba rozsądniejsze wyjście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma przejściówek DVI-D - VGA, bo w gnieździe DVI-D nie ma pinów do przesyłu sygnału analogowego.

Są przejściówki HDMI - VGA (konwertery sygnału) ale ich koszt już jest taki, że można by w niewiele wyższej cenie poszukać używanego monitora LCD z cyfrowym złączem. To chyba rozsądniejsze wyjście.

Otóż to, z tego co wygooglowałem też tak wynikało, ale facet z osiedlowego sklepu komputerowego przekonywał mnie, że są przejściówki DVI-D - VGA, tylko aktualnie nie ma ich na stanie. Dzięki wielkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności