Skocz do zawartości

Living dead: Warhamer Skeleton


.overflowed

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

W sumie do tej pory zrobilem jedna postac w calej swojej karierze a dodatkowo ostatnio z akosem katujemy temat space hulka i postanowilem sie podszkolic w czyms innym niz instalcje techniczne a przy okazji odsapnac od technicznych klimatow.

 

To co zamierzam zrobic to klasyka klasyki: ozywiony szkielet. Poczatkowo chcialem zrobic rydwan ze szkiletami jako operatorzy plus szkilety koni ale widze ze siatka mi wychodzi ciezka wiec mozliwe ze sie ogranicze do konia z jezdzcem.

 

Dodaje to co zrobilem wczoraj jak mialem troche czasu.

 

[Edited on 9-4-2003 by Tesaurus]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pablo musze zawiesc ciebie: nie bedzie zadnej zywej tkanki bede resztki zbroi siodlo itp no i jezddziec (apokalipsy z wielka flaga :) ) Calosc bedzie utrzymana w klimacie pustynia/starozytny egipt (zadnych wojennych podtekstow ;) ) Po weekendzie mam nadzieje pokazac cos wiecej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna fajne, tylko wydaje mi sie ze zrobiles z konia 4-nogiego strusia. Nie wiem ile kon ma kregow szyjnych ale nie wydaje mi sie ze 6 i to takiej wielkosci:) Intryguje mnie jeszcze ten ogon. Nie przypominam sobie zebym widzial konia z umiesnionym ogonem [co?] Napraw proporcje i bedzie niezly model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość p-i-o-t-r

!!koń chyba nie ma ogona jakotakiego tylko jakąś taką kite z włośa.

zdajesie że miednica terz wygląda inaczej.

Ja to bym z atlasu biologicznego pozrzynał trochę.

Zadurzo segmentów kończyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tytule watka nieprzypadkowo jest slowo warhammer. Stad biore reference i doskonale sobie zdaje sobie sprawe ze kon nie ma ogona tylko wlosie inaczej zbudowane konczyny itd. Jednak nie robie ilustracji do ksiazki z biologi tylko grafe w klimacie fantasy. Zgadzam sie ze szyja wyglada kiepsko przy tej dlugosci na razie wyrzucilem jeden krag i wyglada duzo lepiej ale jeszcze musze przetestowac jak bedzie wygladal po przeskalowaniu.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No.. Juz mi sie przypomina armia mojego kolegi... Powinienes wprowadzic troche chaosu do tych kosci, jakies zlamania, nadkryszenia, braki ewentaulne. Przecie te konie nie zmarly przypadkowo tylko w bitwie. Niech maja przetracone krekoslupy czy jakies zwisy starego zaschlego miesa... Choc jak dotad jest gicior. (uwazaj na Greenpeace)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności