Skocz do zawartości

Zestaw PC 10 000


SeetroX|Str.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako że specem nie jestem, a chce wykorzystać pieniądze jak najlepiej. Szukam najlepszej możliwej opcji na wydanie tych pieniędzy.

 

10 tys ( w razie czego można co nieco dołożyć ) na PC . ( ach przypomniało mi się, pod koniec pisania, zestaw bez obudowy. Znalazłem już, taką która mi odpowiada za 500zł.

 

Następnym wyborem są monitory. Jeden nie zawsze mi wystarczał, czułem brak dodatkowej przestrzeni roboczej. Aktualnie mam monitor 24' dell'a FHD. I też nie wiem czy dokupić po prostu drugi czy lepiej od razu dwa identyczne QHD - tutaj budżet jest bardziej ograniczony. Polecano mi Dell U2515H tutaj już jest QHD. Więc myślę że też coś w takiej cenie, nie muszę mieć na razie jakiegoś drogiego Eizo, który jest mocno polecany.

 

Ostatnie czego potrzebuje to tablet. Chce wymienić mojego staruszka. Tylko tutaj nasuwa się pytanie, do kogoś kto ma z tym obycie. Warto wydawać pieniądze na Cintiqa ? Czy jednak rażąco nie zmieni komfortu pracy ? Oglądałem, przeglądałem i trochę się podjarałem tym jak fajnie się na nim rysuje, ale niestety na żywo nie mam jak sprawdzić. Więc no to zbędny bajer czy jednak warto zainwestować ?

 

Głównie zajmuje się, DP i web'em. Komputer głównie do pracy, ale pewnie będę chciał na nim od czasu do czasu pograć :)

 

Z góry dzięki za pomoc.

[h=1][/h]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności