Skocz do zawartości

Living dead : Xancia


teluumen

Rekomendowane odpowiedzi

Moze osoby ktore graly w Magic : The Gathering wiedza o co chodzi. Wszystko dzieje sie w swiecie prawie calkiem zrobionym z metalu - Phyrexii. Rodza sie tam ludzie, ale panuje ogolne poczucie iz cialo ludzkie jest \"niekompletne\" i trzeba je wzbogacac a ostatecznie zabic i zmienic w totalna maszyne... Co prawdy Xanchia uciekla z tego miejsca jeszcze bedac w formie ludzkiej. Ja postaram sie przedstawic ja gdyby nie bylo wczesniejszego dla niej ratunku... {Powiedzcie odrazu czy pomysl kwalifikuje sie pod temat bo nie dam sobie reki uciac :P

 

[Edited on 9-4-2003 by Tesaurus]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmm.. Mowilem ze to bedzie undead :P. Tylko czlowiek z zabitym mozgiem... Czyli chyba bez swiadomosci tego ze kiedys istnial jako cos innego... Pierwej zaczolem od normalnie wygladajacej panienki.. Prosze kierowac jak najwiecej ewentualnych korekt czy zarzalen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki... Tak czytam od czasu do czasu co tu smarujecie i powoli zaczyna mi sie wydawac iz za duzo lalek Barbie w waszym zyciu... Jak moj ojciec bedacy rzezbiarzem zobaczyl to co bylo na poczatku to stwierdzil... iz moja \"lalka\" nie ma jelit i wwatroby.. poza tym chcialem uzyskac dobre proporcje. Aha.. i Wyglada na to iz zmieniam koncepcje.. Bo za duzo to ludkow chcacych bawic sie roboty i tym podobne. Zrobie cos nastrojowego, nie zapominajac oczywiscie o smierci. Xanchia zostaje naturalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15-05-03 zostanie rozpoczęta ankieta, będzie trwać do 27-05-03.

20-05-03 zostaną pobrane prace do podsumowania.

27-05-03 zostaną ogłoszone wyniki drugiego podsumowania oraz wprowadzony nowy temat.

 

Chyba skora sie blyszczy za bardzo..ale pozatym looz :) niepoddawaj sie...co ja mam powiedziecjak misie max co pare minut wali :P[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu nie chce nikogo posadzac ale mnostwo ludzi modeluje panienki .. a wiekrzosc z nich przypomina postac z bardzo znanego tutoriala czarodziejki .. znajdujazego sie na 3dtotal.com lub w orginalnej wersi na pewnej francuskiej stronie ... morze to przypadek i sie myle .. i jesli tak jest to z gory SORy za oszczerstwa .. a jesli tak nie jest ... to wtedy powinien zadzilac moderator !! [killer]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jest złego w robieniu postaci z tutoriala? tez trzeba wysiedziec parę godzin zeby wyszło cos rozsądnego, samo sie nie zrobiło....

Maćku - wyluzuj trochę, ostanio jesteś trochę nadgorliwy w tępienu herezji[mruga]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by maciekazazel14

ja tu nie chce nikogo posadzac ale mnostwo ludzi modeluje panienki .. a wiekrzosc z nich przypomina postac z bardzo znanego tutoriala czarodziejki .. znajdujazego sie na 3dtotal.com lub w orginalnej wersi na pewnej francuskiej stronie ... morze to przypadek i sie myle .. i jesli tak jest to z gory SORy za oszczerstwa .. a jesli tak nie jest ... to wtedy powinien zadzilac moderator !! [killer]

relanium moze ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by maciekazazel14

ja tu nie chce nikogo posadzac ale mnostwo ludzi modeluje panienki .. a wiekrzosc z nich przypomina postac z bardzo znanego tutoriala czarodziejki .. znajdujazego sie na 3dtotal.com lub w orginalnej wersi na pewnej francuskiej stronie ... [killer]

 

Masz na mysli Joanne D\'arc?? To chyba nie jest czarodziejka:) Poza tym jak chcesz to udowodnic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie chlopaki... ja sie nie bede ukrywal z tym ze poslugiwalem sie Joan... Kiedys trzeba zaczac, a wydal mi sie ten tutorial bardzo rozsadny i dobrze przygotowany. Tylko ze po ukonczeniu postac wydalal mi sie wyjatkowo rysunkowa i poczolem juz pracowac na wlasny rachunek... Teraz posluguje sie rysunkami i poprawiam jak potrafie ten model. Co do biustu to mi sie taki rozmiar podoba :P Ni za duzy ni za maly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze fajne włosy - jak je robisz?

 

A co do zarzutu macka dotyczącego robienia z tutoriali to chciałbym się przyznać, że swoją postać modeluję używając dwóch fotek kumpeli (zrobionych cyfrówką) i tytoriala Rhino z pakietu 3d Max\'a.

 

Nie wiem czy dobrze kumam ale to mnie chyba nie dyskwalifikuje?[co?]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze... Wlosy to shag hair... Dziele glowe na kilkanasice Id i dla kazdego daje inne paramerty i inny model wlosa... Cala sztuka... Tylko wkurzaace jest dopasowanie trajektoriow wlosa :P. A co do kozystania z tutoriali to w przepisach chyba nie ma wzmianki nie kozystamy z tutoriali... Tylko nie mozemy wykozysytwac nie swoich modeli trybem kopjuj-wklej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh.. szkoda nawet gadac... Cos nie mam juz sil by konczyc tra postac :P. moze dlatego ze pierwszt raz postawilem sobie taka kupe gruzu do odgarniecia. Troche skinowalem jak widac. Jeszcze nie jest to satysfakcjonujace ale nie mam juz dzis sil... Koncepcja zmienila sie na ducha baletnicy, bedzie odbiegal troche od zwyczajowych norm przyjetych przy temacie duchow. I mam nadzieje ze duchy sie zaliczaja do postaci ktore moga byc modelowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Nie czuje sie dobrze... Bo kolejny raz musze robic dramatyczne zmiany. Duszek jest wbrew konwencji Bitwy, tak wiec... Klimat zachowujemy, tylko... Mamy takie lozko jak najczesciej spotykamy w kostniczy.. wysuniete.. pokryte jak to zwykle bywa biala szmata... Szmate lekko odgarniemy.. i tam bedzie siedziec sobie na tym zelastwie nasza panienka... bez znaczacej czesci ciala odpowiedzialnej za zycie... Bedzie tu trzeba w gruncie zeczy dzialac rendingiem i swiatlem... taka lekka psychologia... Jak sadze bedzie sobie podpierac glowe tak o kolano ze zmieta mina... troche zabawne a zarazem smutne... Tylko pytanie czy mi to wyjdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności