Skocz do zawartości

Living Dead: Death Knight


Conq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) Pierwszy raz biorę udział w konkursie 3D. Jestem amatorem i traktuję to raczej jako możliwość poddania ocenie swojej pracy, bo najbardziej zalezy mi na waszych opiniach. Wiem, temat mojej postaci jest już zużyty i to mocno, ale postaram się dodać do niego trochę świeżości. Otóż będzie to martwy wojownik, taki na którym trzyma się jeszcze całe mięcho :) Kontrolę nad nim będzie miał pewien pasożyt. Ludzkie ciało będzie dla niego swego rodzaju środkiem transporu, walki itp. Dodam jeszcze parę elementów kostnych z innych stworzeń w ramach zbroi. Narazie umieszczam wstępny render.

 

[Edited on 9-4-2003 by Gotham]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 345
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

moim zdaniem ułożenie mięśni na klatce piersiowej jest bardzo dobre ... nie dałeś jeszcze uwypuklenia mięśni a\'la Stallone :D ale widzę że super je ułożyłeś ... ciekawią mnie już kolejne updaty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thanks za słowa uznania :) Nogi muszę jeszcze dopracować, no i ten brzuch. Faktycznie jest trochę za mało muskularny. Trochę Stallone\'a nie zaszkodzi :D

A do tego czesu pierwsze partie zbroi.

 

pozdrawiam

Conq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to maska mnie też nie bardzo satysfakcjonyje :/ Myślę, że zrobię jej małą operację plastyczną i dodam uzębienie, trochę ścięgien (żeby rzuchwa trzymała z jajem :D) no i gwóźć twarzy, czyli poprawię jej zarysy. W planach mam też włosy (będą siwe), ale z tym będzie najciężej. A łapki to na pewno będą \"mięsiście\" wyglądać bo w końcu to rycerz [spox]. W sumie mało znam Maxa i jeszcze wieeeelu rzeczy nie wiem. Jedynie to w miarę mi wychodzi modelowanie :)

 

p.s. Postaram się dziś zamieścić kolejną \"fotkę\" [mruga]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, wyrobiłem się :) Zaznaczam, że to \"coś\" na klacie jest jeszcze w fazie roboczej. Jeśli chodzi o żuchwy to chyba je tak zostawię. Centrum klaty jest ustalone, a w przyszłości od owej czaszki będą odchodzić coś na kształt żeber elegancko oplatających muskularne piersi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem żeby żuchwę i czaszkę połączyć dwoma ogniwami łańcucha, które przekłuwałyby kości. No faktycznie nienaturalnie wygląda ten wystający fant :). Będe musiał go wsunąć pod spód czachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Tomek Kosiorek

[piwo][piwo][piwo]amator taaaak??? hehe[piwo]

 

no a co myśalelś? katerda to tez była pierwsza pracka Bagińskiego. a co do samochodu to ladnie prauj, ale nie planuj zadnych tam lat tylko rób wszystko dokaldnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, trochę za długie i nie pod tym kątem. Kolejny zonk :P Ale to narazie próbne rendery, mające mi pomóc w dalszym projektowaniu \"uniformu śmierci\". O ile starczy mi czasu to doszlifuję wszystkie nieprawidłowości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, jakoś mi to idzie, choć nie powiem, że nieraz miałem chwile zwątpienia, że czegoś się nie da zrobić. Jednak najwięcej problemów będę miał z teksturami. Bo czasu nagli, a przygotowanie odpowiedniej tkanki, metalu, kości \"trochę\" zajmuje :( Ale postaram się jak mogę żeby jak najrealniej to wyglądało. Jakbym nie zdążył na czas to mimo wszystko dokończę prackę i opublikuję w galerii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc!

 

Moim zdaniem powinienes wyobrazic sobie jak ten gosciu by sie w czyms takim poruszal :). Bo moim zdaniem tyle kolcow, i ostrych zakonczen dobrze nie sluzy :).

 

Ale to moja opinia, mozesz sie z nia nie liczyc, zycze powodzenia w pracy![cfaniak]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ladny model ale pierwza maska bardziej mi sie podobala tylko jakby jej zrobic szczeliny pomiedzy zębami i cos za tymi szczelinami wymodelowac kawalek przerazającej mordy :)

Nogi jakoś mało umięśnione wyglądaja na damskie. Musisz je bardziej umięśnić zeby podniosły ciężar tych kości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo to wszystko fajnie wyglada...ale ta symetryczność i bliźniaczość obiektów lewej strony i prawej...jakoś mi nie przypadła do gustu...mógłbyć pozmieniać stroshke którąś ze stron...np te naramienniki...lewy mógłbyś jakoś w innym stylu zachować...przebajerować go...tak samo z tymi...yyy...no tymi na nogach :D urozmaicić...troshke...a tak to everything is spox :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez się ta bliźniaczość stron nie podoba. Ale czasu jest naprawdę niewiele i narazie skupiam się na ogónych zarysach. Jak skończę całą zbroję, i starczy czasu to zajme się modyfikowaniem strony lewej i prawej.

Robczan, dzięki temu Arni nie jest idealny. Przecież każdy kulturysta jest jak to okresliłeś \"zdegenerowany\". A wojownik w pewnym sensie ma budowę kulturysty. Bo jakby wyglądał idealnie to by nie mógł sprawnie władać mieczem, nosić ciężkiej zbroi, tarczy czy innego oręża. Przecież do tego potrzeba mu silnych mięśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conq naprawde podziwiam twoją wyobraźnię!! świetny

styl modelu. Nowoczesne ujęcie starych dziejów:) Najbardziej kojarzy mi sie takie ujęcie tematu z filmem \"Romeo i Julia\" z Dicapriem ( nie lubieDicapria...żeby nie było, a film ma niewiele wspólnego z rycerzami, chodzi o samo podejście), bardzo dobre to jest

:D

faktycznie symetrycznośc jest tutaj wręcz niewskazana, heśli am to byc rycerz,

w zależności jakim mieczem włądał, p[owinien mnieć jeden z naramienniuków większy, uzupełniejący tarczę

ale rozmumiem twój brak czasu...:/

 

Arni jest najlepszy!!! I jeśli sobie myślicie że to zdjęcie to przeróba komputerowa, to sie grubo mylicie. Kulturyści są troche odmienni, czasami odrażający, ale mają w sobie jakieś piękno:)

 

heh tyule narazie, trzymaj ten styl!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności