Skocz do zawartości

[www flash] Smok Je Wafel, czyli strona pewnego projektu muzycznego


brite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeśli oczekujesz opini ... oto moja:

 

Wady:

1. Dynamika

2. Grafika

3. Jak na strone w technologii Flash - wielka prostota ...

4. Wymiary strony

5. Strona nie przykówa uwagi ... no ale to produkcja w toku ;) ... powodzenia :]

6. Siedziałem chwile i już znalazłem buga z buttonem od muzyki ... wyłącz muzyke i kliknij na button któryś w puzlowym menu ... w menu odpal muzyke ... nie działa :P ... wyłącz i kliknij na logo smoka ... w głównym menu odpal ... nie działa ... muzyka odpala się tylko wtedy kiedy button muzyki jest na on i pojawia się menu

 

Zalety:

1. Brak

 

Propozycje:

 

To strona o muzyce ... nie wiem jakiego stylu ... ale strona powinna odzwierciedlać tematyke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komenty

O bugu z wyciszaniem dźwięków wiem, trochę tam przekombinowałem z Actionscriptem i się zamotało - wyciszanie jest na setVolume (=0), tylko jednej rzeczy nie dopatrzyłem.

Ledwie poświęciłem temu łącznie (aż) parę przerywanych godzinek bez większych przemyśleń, więc się nie załamuję odbiorem :)

 

Wymiary strony pozostaną, dynamiki toto większej nie potrzebuje, grafiki zaś nieco zapewne dodam, dźwięki zostaną wymienione, żeby trzymało się kupy... ogólnie jest to szkielet, do którego dołożę tu i ówdzie parę drobiazgów, bez zbędnych fajerwerków (chyba że coś mi ciekawego wpadnie do głowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komenty

O bugu z wyciszaniem dźwięków wiem, trochę tam przekombinowałem z Actionscriptem i się zamotało [...]

 

 

Hmmm ... a co jest do zamotania w guziku od muzyki? :P

 

[...]wyciszanie jest na setVolume (=0)[...]

 

 

Znaczy się że ona gra tylko z całkowitym zciszeniem? No w sumie można i tak, ale czy nie lepiej odpalać muzyke z bibloteki? Gdy odpalamy muzyka

 

[...]

 

Wymiary strony pozostaną, dynamiki toto większej nie potrzebuje, grafiki zaś nieco zapewne dodam, dźwięki zostaną wymienione, żeby trzymało się kupy... ogólnie jest to szkielet, do którego dołożę tu i ówdzie parę drobiazgów, bez zbędnych fajerwerków (chyba że coś mi ciekawego wpadnie do głowy).

 

Chętnie to zobacze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności