Skocz do zawartości

Living dead: Vampiric Seducer


Thergo

Rekomendowane odpowiedzi

Projekt moze niebedzie najlepszy (w 3d studio siedze od dwoch miesiecy), ale zawsze warto sprobowac. Jest to moj pierwszy post i w zasadzie pierwszy model jaki robie w 3d studio.

 

Model bedzie przefdstawiał wampirza kusicielke, bedzie troszke krwi, erotyki itd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

szczerze mówiąc coś nie chce mi się wierzyć że jeśli to twoj 1 model to tak Ci wyszła głowa ... chyba że siedzisz nad nią 2 miesiące :D ... ale jak na początki to wygląda nieźle ... bynajmniej w porównaniu z moimi pracami początkowymi :D powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly updacik, dorobilem dlonie i uszy, z wczesniejszej teksturki twarzy zrezygnowalem.

No i jeszcze mam pytanie: Jak najlepiej wymodelowac wlosy (bo z tych co moja postac ma obecnie nie jestem zadowolony), probowalem robic wlosy ze splinow ale max mi sie wywala przy duzej ich ilosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... mi się podoba puchar z krwią ale wtedy się nałożymy z pomysłami (moja dhampirka będzie miała puchar z krwią i kosę).... nie, żebym miał coś przeciwko :) bo puchar dla tej Seducerki byłby najfajniejszy..... a może pomyśl nad przerysowaną, groteskową czarną różą ociekającą krwią (róża to znak klanu vampirów Torreadores - miłośników piękna) - w sam raz dla niej :)

 

powodzenia[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już masz model ustawiony w scenie tak jak chcesz , zaznaczasz go żeby pokazać siatkę i robisz np. jeden banalny ruch aby przechwycić obraz.

Tak więc:

Naciskasz \"Print Screen\" na klawiaturze, potem uruchamiasz np. Corel PHOTO-PAIN i otwierasz obrazek ze schowka. Zmieniasz jego wielkość żeby nie zaśmiecać i wysyłasz do nas.....

 

Widzę że modelujemy podobne uszy....:D

powodzenia.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności