Skocz do zawartości

living dead: dzini


Eden-3d

Rekomendowane odpowiedzi

witam. to bedzie moj pierwszy udzial w bitwie..bede robil postac pozaziemska fantasy..wlasciwie to bedzie pierwzsa postac jaka zrobie wogule od poczatku mojej zabawy z maxem ..niestety rysunek ziezmiesci sie do skanera ...zaduzo o tej postaci niepowiem bo nie mam konkretnej wizji.

 

[Edited on 14-4-2003 by Tesaurus]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam,

Noooo fajnie ze bierzesz udzial w bitwie..i ja jako jeden z nielicznych ktory widzial to co On narysowal moge Wam powiedziec ze naprawde niezle :):)...szkoda ze narysowal na karte a2 daltego nie moge tego zeskanowac:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego ze czuc jej wage pindar. to dopeiro model . dojda tekstury i doda to eterycznego wygladu. moze byc rpzeceisz polprzezroczysta. logiczne. DOBRA ROBOTA.Mi sie podoba. przynajmneij odchodzi od klimaty ZOMBIE czy poprzedziurawiomych cial:D:D Widac tworcy nei brakuje wyobrazni a to ejst wysoko cenione u mnie. poprzez wyobraznie do realizacje koncepcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wyobraznie to u ciebie działa i to porżadnie całkiem niezle ale wiesz to wszystko jest czarne i mało widzac jak bys mógł hmmm dac jakos tak zeby było spoko widoczne to bede rad :) albo lepeij zaaplikuj siateczke co ty na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo od razu lepiej wszystko widac :))...co do texturki to napisales ze chcesz taka zostawic czy tylko takeigo koloru to bedzie? bo jesli chesz zostawc to odradzam...bo malo realne to jest...poprcuj nad roznymi texturkami...ale to dopiero jak skonsyzz modelwoac

 

 

pzodro[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności