Skocz do zawartości

Rhino po polsku??


Pawkiller

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć od wczoraj jestem użytkownikiem Rhino3D:P Słyszałem, a nawet chyba wybierałem na stronce rhino język programu. Jednak po zainstalowaniu zapodaje mi teksty po angielsku. Mi to szczerze nie przeszkadza ale myslę że po polsku szłoby mi szybciej. Jeśli ktoś wie jak zmienic język to prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

moze sciągnoles wersje eng bo to sie wybiera przy pobieraniu a sczerze mówiąc to tłumaczenie jest beznadziejne pacnie jakąs amatorką ala englishtranslator :) a i sprawa dwa chyba predzej nauczysz sie wersji eng bo raczej do polskiej wersji tutków nie znajdziesz a przerabiając inne poprostu nie bedziesz lapal gdzie co jest... a i chyba wiekszosc ludzie pracuje na orginalnej angilskiej wiec problem nastepny to dogadanie sie z innymi uzytkownikami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ... z tego co sie orientuje ... to polska wersja rhino jest dosc uciazliwa w uzytkowaniu :) poza tym tak jak powiedzial wczesniej bzyku ... jesli masz zamiar kozystac z pomocy forum ... to znacznie latwiej bedzie ci pobawic sie z wersja angielska ...

 

pozdrawiam i witam nowego uzytkownika RHINO3D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności