Skocz do zawartości

Living dead: Lawnmower Man


adamkos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. poniewaz necrony nie przeszly, a bardzo chce wziasc udzial w tej bitwie dorzucam nowy temat - kosiarza, nie mylic z moim nazwiskiem :)

koles jest z pewnoscia martwy, bedzie mial duuuza kose i ogolnie lubi stan w jakim sie znajduje i pragnie nim uszczesliwic jak najwieksza liczbe ludkow... co do referencji to bede sie opieral na tym co w zalaczniku, ale nie znaczy to ze postac bedzie z nia identyczna - chce ja troche z wlasnej wyobrazni zbudowac.

 

[Edited on 9-4-2003 by Tesaurus]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wow zafajniście ... idziemy chyba w podobne klimaty. Tylko ja mam zamiar zrobić bardziej tajemniczą postać a Ty widzę straszną. Ogólnie rewelacja ... bardzo mi się podoba... czekam na dalsze rezultaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kapturek bedzie zamocowany korona cierniowa albo czyms w tym rodzaju. r prawej rece koles bedzie trzymal jakas ucieta glowe, a w lewej bedzie mial kose przelorzona przez ramie. zamiast brzucha bedzie cos blee, no i bedzie mial te dlugie powiewajaceszmaty-bandarze - jak na rysunku. narazie robie rece - te sa bardzo zamakietowane i do tego potraktowane wstepnie freeformem, ale beda mniej wiecej takie, tyle ze dlonie wieksze no i oczywiscie poprawnie ustawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie super. Czego się czepiacie dłoni. Na tym renderze prawie ich nie widać i nie można osądzać ich o to, że nie są proporcjonalne czy coś. Może na innych rederach widać dłonie, ja widziałem tylko ten ostatni render :)

Mi sie podoba wszycho. Powodzenia dalej!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu duzo gadac - jak widac w mojej bitwie wszystko stoi i nic sie nie rusza :( spowodowane to jest kompletnym brakiem czasu ostatnio. poziom pozostalych prac jest naprawde zajebisty - odwalacie doskonala robote tutaj. naprawde podziwiam. z drugiej strony zostaly 2 dni do bitwy, a konczonce sie terminy zawsze mnie mobilizowaly... no coz - bez walki mnie nie wezma, jak to mowil han solo. dzisiaj siedze i dlubie moja postac. spodziwajcie sie wielu updatow, chociaz i tak w 2 dni ziemi nie porusze, to trzeba dzialac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesaurus: jak mam czas, to daje transparentnr medium z materialem z glossy refraction i transculency. i wychodzi podobnie, natomiast jak nie mam czasu, torobie w shopie. te rendery sa pojechane w shopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie osobiscie rogi za bardzo nie podobaja, ale to przeciez Twoja koncepcja i Twoj wybor... :)

 

 

poza tym chcialem jeszcze wyrazic opinie, iz bardzo mi sie podoba pomieszanie konwencji mistycznej (satanistycznej?) z biblijna... suma sumarum daje to barzdo ciekawy (aczkolwiek napewno troche kontrowersyjny) efekt... :)

 

 

zycze powodzenia [piwo]

 

 

pozdroofki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA cie sune pelen odjazd...a rogi hmm...kurde no mi sie podobaja :P...moze troche bym je zlal z cialem bo tak to jest ni wpiol ni wypiol :D...ale modeling i reszta bomba :)...

 

boms --> jesli patrzec sie wstecz to praktycznie tylko kontrowersyjne prace maja powodzenie :P...Mona liza za dziwny usmiech niedokonczenie itp. :P...

Obrazy Dalego czy sztuki Gaudiego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za bardzo przychylne komentsy i rady :) pracka jest wlasciwie skonczona- przygotuje jeszcze na dzis wieczor jakis render podsumowujacy, no i napisze ten text dla jurry. pozdrawiam wszystkich i zycze powodzenia w bitwie. \"...damy rade...\" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności