Skocz do zawartości

laska chodzi


soda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zrobiłem cykl chodu głównej bohaterki w Shell-Pit.

Laska ma 4k trójkątów texturka 1024x1024 (docelowo 512x512).

Model jest mój i podpisuję się ręcami i nogami. Animacja to Character Studio. Co tu jeszcze dodać... miłego ściągania i oglądania życzę. Wszystkie uwagi mile widziane:]

Pozdrawiam,

SODA

http://apa73.w.interia.pl/bohaterka_chod.avi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Milusia siateczka , choć łokcie dziwne... Majteczki to ściągnąłeś ;) z Ripley z Aliens chyba, ale powinny być niższe ;) Nie podobają mi się rysy twarzy, ale to moje prywatne zdanie, po prostu podobają mi się inne panienki. Osobiście bym zróżnicował kolorystykę ciałka, trochę monotonne jest, ale czepiam się strzegu... szczegó... detali ;)

 

Generalnie fajna lala. Animki niestety nie mogę narazie obejrzeć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...... aż mi się płakać chce ;) Mam zrobić animacje do gry a nowy jestem. Na taki piękny efekt nie mam pewnie co liczyć jak się sam zabiore za to. W życiu nie robiłem. Ile nad nią siedziałeś? Mam szanse zrobić coś w pare miesięcy? Dlaczego wy jesteście tacy dobrzy. Ide się chyba powiesić przez was ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna laseczka, i jak na 4000 trójkątów to uzyskałes całkiem niezły efekt, ja w moją wpakowałem trochę ponad 5600. Co do twarzy to ogólnie jest w porzo choć teksturka może mogłaby być trochę inna, ale to rzecz gustu. Kolyrystycznie podoba mi się cała ta teksturka :). Narazie nie moge obejzec animacji bo mi wyskakuje jakis bład jak go zlokalizuje to nie omiszkać obejżeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności