Skocz do zawartości

Szukam kogoś kto mnie przeszkoli z Zbrusha


PKORG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

[Wątek powinien w zasadzie być w kategorii 'praca' ale pomyślałem, że tutaj może mieć więcej wejść.]

 

Poszukuję kogoś, kto jest praktykiem, i jest w stanie przeszkolić mnie z Zbrusha online (np. w formie telekonferencji przez Skype/Teamviewer). Chodziłoby o:

- interfejs

- ogólny przegląd wszystkich narzędzi (tak abym mógł potem, oglądając wideotutoriale, wiedzieć jaka funkcja jest użyta i gdzie ją znaleźć)

- kilka przykładów z najczęściej pojawiających się tematów i 'workflows' (np. rzeźbienie organiki n.p. fragment postaci z kreskówki, obiekt hard surface n.p. coś SF albo samochód - też może być fragment, teksturowanie, itd.)

- dodatkowy przykład zorientowany na tekstylia/szwy robione InsertMesh/szwy robione pedzlami i ścieżkami (to są w zasadzie techniki, które mi się mogą przydać do pracy, reszta jest poglądowo)

 

Celem byłoby przyswojenie większej ilości wiedzy w krótkim czasie, bez zwalniania na szukanie narzędzi/przyczyn czemu coś nie działa.

 

Ile to może potrwać/kosztować - proszę o informację na priv (zakładając że działa, jestem nowy na tym forum).

Potrzebowałbym faktury lub umowy o dzieło/zlecenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wątpie, że ktoś jest Cie w stanie "nauczyć" Zbrusha. Ogarniecie interfejsu i podstaw to jeden dzien na YT jeśli bardzo chcesz się nauczyć, a reszta to jest po prostu praktyka.

To, że ktoś Ci pokaże jak zrobić hardsurface, nie oznacza, że to zrobisz. Porównaj to do rysowania - nie narysujesz dobrego portretu, bo ktoś Ci pokaże jak.

 

Tutaj masz wszystko czego potrzebujesz

 

https://gumroad.com/pavlovich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat kursy rys. z instruktorem sobie chwalę (zależnie od instruktora). Oczywiście bez praktyki są bez sensu.

 

Tu nie chodzi o dłubanie jednej kulki przez wiele godzin z kimś kto nie miał w życiu ołówka/gliny w ręce. Tylko podstawowy przegląd interfejsu i która jego część jest do czego.

 

Fajny tutorial, dzięki za link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności