Skocz do zawartości

Living dead : MechBiont


grafix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No to moze uchyle rabka tajemnicy , to jest poczatek , a jak bedzie dalej to sam jeszcze do konca nie wiem , troche krucho z czasem stoje, ale sie postaram ... Pozdrawiam wszystkich i czekam na uwagi .. nawet te negatywne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mala zmiana koncepcji, hehe ten poprzedni render to nie byl wlasciwy renderek, Mam nadzieje, ze to sie spodoba , nie wiem czy sie wyrobie ale jesli nawet nie to skoncze to po czasie i przedstawie na lamach galerii Adka, Pozdrawiam i czekam na komentarze ... SEA Gotham :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\"Hmmmmm, OK\" - Mozna to nazwac kwintesencja tego projektu... Wisz no stary... Byle by checi byly i duzo wolnego czasu a napewno do czego dojdziesz. Jak narazie to jest podobne do niczego... albo kobry scalonej z czyms czlowieko podobnym... Jedz dalej.. izaplanuj sobie to bo inaczej shit z tego wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wypowiedz, co niektórych osob, to sie zgodze a co do niektorych to calkowicie powiem NIE ... Jesli ktos uwaza ze robiac cos po 20 minut dziennie przez 52 dni bez 7 dni jest czyms do bani to niech sami pokaza co umieja ... Ale coz kazdy ma prawo do swojego zdania. Co do wypowiedzi jednej osoby, to mam pytanie czy tro jest drwina czy prawda ze cos z tego moze byc ? Pozdrawiam wszyskich bo nie jestem zbytnio trzeżwy :) [urwanie glowy]:cool::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze w prackach staram sie doszukac czegos fajnego...szukam ..szukam i mam[jupi] : - fajny kiel.

A tak powaznie to modeluj stary, modeluj dniami i nocami a cos z tego bedzie. widze, ze chcesz cos zrobic i to jest najwazniejsze ..checi i zapal. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moze teraz, co niektorzy beda widzieli do czego zmierzam, moze powiem tak LOST iN SPACE ... czlowiek pajak itede, plasz kaptur te sprawy tyle, ze troche machaniki do tego dolacze, ale to mnie zainspirowalo. kolejny renderek dla widzow kanalu Bitwa :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto kolejne renderki, nie az takie super bo mam maly problem z technika nurbs, jak laczyc powierznie NURBS (nie znam sie na tym) tak aby nie byly widoczne szwy, naprzyklad mamy powiedzmy ubranie i teraz z tego ubrania wychodza rekawy jesli ktos moze mi podpowiedziec to z gory dziekuje ulatwi mi to proces tworzenia :) Pozdrawiam Wszystkich ... tych za i tych przeciw :) \"Uczymy sie cale życie :) \"[pomocy]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo coraz lepiej to wygalda...tylko te oczka wygladaja jakby ten koles byl taki slodziutki i niegrozny:)))..a co do tych rekawow itp...to niestety nie znam sie na Nurbsach dobrze....lepiej jakbys robile Edit Poly...

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No twarz i ciuszek wyszedł ci superandzki nie moge wrecz wypasiony na maxa hehe , czekam co bedzie dalej , cały czas czekam , mam nadzieje ze dzis cos zoabcze :)

 

A tak powarznie teraz , zobacz na twarz tego martwiaka , jest troskzu prosta w swojim wykonaniu , nie ma zmarszczek , zadnych wyszczegulnien , jest w swojim wykonaniu prosty , slaby modeling przyłuz sie , i spój na niego jak mozna mu jeszcze twarz podkreslic szczegułowosciami , postarj sie wpóznijeszym etapie by obydwie połowy twarzy sie rózniły zeby to nie były kopie , a co to textury mamnadzieje ze takiej nie zoatwisz , widzis znie moze byc az tak tam ciemno chyba co nie ?? za ciemno twarz ciemna, kapturz i oczy czarne , tez uwielbiam ten kolor ale to nie towrzy mrocznego klimatu , a co bys powiedział jak bys twarz mu zmodelingowała , albo do oczu dodał glowa ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do uwaga to wyjasniam wszystkim, ze zmarszczki nie sa konieczne gdyz mamy cosik takiego jak texturki i displacment :) co ulatwia zycie przy odpowiednim zageszczeniu siatki :) A co do reszty to sie zgodze i nie ... ale poczekajcie na dalsze renderki a moze wpadnie cosik co was zirytuje, badz tez pobudzi wasza wyobraznie do dzialania ... zalozenia jak narazie realizuje ... a jak bedzie dalej to jak skoncze caly model bedzie detalizacja obiektu i inne zabawki , zabawy , zabaweczki Pozdrawiam .. czytelnikow Forum Gothham\'a Pabla, i reszte ... no i oczywiscie Sid\'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne renderki , \"shake your body, shake shake :) \" Juz niedlugo reszta ... :) Zapraszam do komentarzy ... Ghottam co ty na to ? mozesz udzielic blogoslawienstwa ? czy moze nie ? :cool:[yes] Pozdrawiam wszystkich uczestnikow, i ycze powodenia, - tutaj nie chodzi o wygrana, ale o zabawe z tworzeniem zwiazana....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jasniejsze rendery Pablo na moin monitorze to bardzo jasne jest wiec nie wiem , zrobie moze wyjatek i zamiezszcze jasniejsze, co do miesni brzuch to sa widoczne tyle ze jak renderuje brazilem to nie sa zyt widoczne , ale dzieki za uwagi i zapraszam na najblizszy update juz wkrotce bo byc mozliwe jutro lub pojutrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za podpowiedz, ale mam nadzieje, ze tylko u was jest ciemniej, bo bym sie zmartwil. Co do miesni, to wlasnie je bardziej uwypuklilem, aby byly bardziej widoczne ... i juz niedlugo update. Zajrzyjcie czasami to moze juz cosik bedzie. Pozdrawiam ... - Koledzy dzieki za wypowiedzi :cool::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe ładny jest i ciałko ma nawet dobre hehehe znaczy sie hmmm nie zabardzo apsuje do głowy ciało , mam nadzieje ze rozumiesz mnie ?? chodzi mi oto ze jego ciało jest mało zbudowane jak chodzi o głowe ,..... znaczy sie ja tak to widze

 

powodzenia ;)

 

I dzienkas za pozdrowienia człowiek ;) trzymam za ciebie kciuki tak samo jak za reszte uczestników :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak a tak bedzie miala troche szmatek na sobie, procz kaptura bedzie plaszcz taka bardziej peleryna i powiedzmy elementy zroi ... buty moze nawet rekawice sakiewka itp itd .. pelen rynsztunek :) i ekwipunek :) Pozdrowienia Pablo i dziekuje za zwrocenie na to uwagi \"gdyz sama postac to jeszcze nic .. detalizacja , ludzie detalizacja \" :) :cool:[jupi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz czas na uaktualnienie, po dlugiejk przerwie , niestety nie mialem zbyt wiele czasu aby dopracowac szczegolu, lecz postaralem sie o was zadbac i wrzucic dalszy etap mojej pracy ... mam nadzieje ze sie spodoba , iczekam na sugestie ...:cool:Pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey :)

 

Bomba dłonie. Wyszły najlepiej. Podoba mi się Twoja postać. Generalnie podobnie jak w moim modelu, widać jeszcze sporo niedoróbek i problemów z proporcjami. Myślę, że musisz jeszcze nad tym popracować. nie podobają mi się za to oczy i okolice ust (właściwie usta i zęby). Myślę, że tutaj najbardziej widać braki. Wydaje mi się, że jest to ogólna zasada powszechna wśród początkujących :|

 

Ale jest sympatycznie... Hoć, ups, sympatyczny, to On wcale nie jest ;)

 

Serdeczności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie jakies renderiki , faj nie sie prezentuje , jak narazie w rzeczy samej miales racje prosta techniką robisz ciało hehe i nie iwele polygonów hmmm no musze sie od ciebie jeszcze wiele nauczyc , juz si enie moge doczkac jak dozucisz texture hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie jesli chodzi o oczy to beda poprawione narazie postawilem nacisk na cialko, wszystkiego po trochu robie na raz bo lubie tak wlasnie a nie inaczej, co do reszty to bedzie bardziej wyeksponowana - twarz oczywiscie. Wlasnie dziebko nad nia pracuje, a w dodatku pracuje nad texturka, bo ona bedzie odgrywala nabardziej wazna role ... Pozdrawiam i zapraszam dzisiaj najpozniej jutro wieczorem okolo 21/22 ... Zapraszam do komentarzy SiD no musisz musisz :) ale wszystko sie da ... :cool::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoltar wiem wiem to zostawilem sobie na prawie sam koniec , teraz jestem w trakcie zbrojenia i dodawania rownych bajerkow i wisiorow. DZieki za wpis i zapraszam do ponownych komentarzy :) Pozdrawam:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jest jeszcze jedno \"ale\". Ten kaptur. W jaki sposób on się układa na głowie - chodzi mi o tylnią fałdę... To chyba nie jest możliwe, żeby materiał układał się w ten sposób. O ile wygląda to w miarę dobrze z przodu, to już w rzut 3/4 demaskuje oszustwo.

 

Ciągle czekam na poprawione oczy :)

 

serdeczności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyobraz sobie ze to nei jest taki material ktory poprostu sobie lezy czy tam wisi to ma wszystko stelarz pod spodem i ogolna koncepcja jest i bedzie tak wlasnie wygladajaca, PODKRESLAM JESZCZE RAZ ZE TO JEST MATERIAL KTORY NIE JEST TYLKO JAKAS SZMATKA OBWISNIETA ALE JEST TO WSZYSTKO NA PIEKNYM STELARZU KTOREGO CZESC BEDZIE MOZNA POZNIEJ ZOBACZYC :) Pozdrawiam i dziekuje za uwagi :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności