Skocz do zawartości

Poszukiwani graficy do współpracy przy projekcie


glukoz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Od jakiegoś czasu zajmuję się rozwojem mojego autorskiego pomysłu na produkt graficzny. Projekt jest jak na razie w fazie badawczo-rozwojowej, nie jestem jeszcze pewny co się z tego wykluje, o ile cokolwiek się wykluje smiley.gif Tym nie mniej pracy jest co niemiara i dlatego poszukuję osób, które byłyby chętne do przyłączenia się do przedsięwzięcia. Chodzi głównie o programistów addonów, ale osoby z zacięciem artysty również będą mile widziane. Jeżeli przeraża Cię myśl o spędzeniu reszty życia na pracy na etacie to ta oferta jest dla Ciebie wink.gif

 

Na tę chwilę kieruję odzew do osób z Poznania (ew. okolic), bo w tym mieście aktualnie mieszkam. Daj znać, to spotkamy się w cztery oczy i opowiem wszystko co i jak smiley.gif

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Może inaczej podejdę do tematu. Jeżeli ktoś z Was były zainteresowany, nawet nie tyle nawet współpracą, ale samym wyrażaniem opinii na temat mojego pomysłu to proszę o info na priv. Podeślę szczegółowy zarys projektu jaki chodzi mi po głowie. Będę naprawdę wdzięczny za wszelakie opinie i sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może napisz tu, od razu - będzie większa szansa, że otrzymasz feedback.

 

Na tak wczesnym etapie wolałbym mieć większą kontrolę nad tym z iloma osobami dzielę się swoim pomysłem :) Otrzymałem już pewien feedback i jest dosyć pozytywny.

 

 

Dodam jeszcze tylko, że ma to być projekt łączący dziedziny grafiki 3D oraz AI w sposób, który wedle mojej wiedzy, nie został jak dotąd zrealizowany przez nikogo. Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę pisać na pirv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności