Skocz do zawartości

WIELKA AKCJA TLUMACZENIA TUTORIALI


Gość Karawan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karawan

Ramze podal zaje***sty zbior tutoriali moze jakby kazdy przetlumaczyl conajmniej jeden to by sie wreszczie cos ruszylo w dziale \"tutoriale\". Czasem mi sie zdaje ze dzialacie jak sępy, tzn czekacie jeden na drugiego kiedy ktos cos napisze czy przetlumaczy i z tego wynika ze nikt, nawet moderatorzy (adka wylączam bo on nie jest od zapier...ania) nie ruszą tyłka i nic nie napiszą. Ja mogę zacząc Wielką AKcję Pisania Tutoriali (Adek się zgodzi na to), przetlumaczylem juz 3. Kto następny ???? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja tez sie na to pisze...tylko na razie nie mam na nic czasu...ale jak juz bede mial to spoko:)

 

P.S

piszczie tutaj jakie tutoriale przetlumaczyliscie albo bedziecie tlumaczyc aby nie bylo tak ze na marne 2 osoby tlumacza ten sam tutorial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karawan

\"Juz 3 przetlumaczyles \"

 

tak o asteroidzie, rigid body dynamics i grawerowaniu txtu w 2 dni

 

jak ja moge to wy tez do roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karawan

Dobra, zrobmy to tak: ja biorę na wyłącznośc tutki z www.the3dstudio.com dalsze tlumaczenia beda za dwa miesiace (po maturze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie no sensacja, tak dobrego tutoriala jeszcze nie bylo - chodzi mi o ten \"autoportet 3d\" co go Adek na stronie reklamowal - mozs ten by ktos przetlumaczyl ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten pomysł!Ostatnio trafiłem na tutka o renderingu przez internet za pomoca VPN. Jeśli nie ma chętnych do tłumaczenia go to się podejmę. A jeśli już go przetłumaczę to co mam z nim zrobic:)[co?]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polki jesli go przetluamczysz to go spakuj rarem czy tam zipem i wyslij Adkowi a On to zamiesci na stronce....

 

A propo to przetluamczylem wkoncu pierwszego tutoriala heh...wyslalem do Adkowi ..lada moment pewnie go zamiesci...tutorial jest o mapowanoiuu glowy...

Wkrotce nastepne

 

P.S.

Mi zostawcie wsyzstie tutoriale z www.3dtotal.com :]

 

pzodr[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo to moze razem bierzemy na wylacznosc te www.3dtotal.com i www.the3dstudio.com, bo z 3d total przetlumaczylem tez jeden. zgoda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo - tlumaczylem \"Spiffy Volumetric Text Lighting Effect\", ja zacznie dzialac dopiero po maturze - stanek i pablo - ale konsultujmy sie razem na gg zeby nie bylo ze 3 bedzie to samo tlumaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\"elita tlumaczy\", heheheh [piwo] nie przesadzaj pablo

lucas - aby zostac czlonkiem klubu nalezy napisac (przetlumaczyc) 3 tutoriale do archiwum naszego stowarzyszenia (wg punktu 5 regulaminu) i cię przyjmiemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajo pomysl, ale to juz wiecie.

 

ja zaczalem kiedys tlumaczyc tutka jednego bo potrzebowalem cos zrobic ale nie wiem czy mi sie uda kiedy go skonczyc (duze jest bydle[killer]) chetnie tez bede jakies tam tlumaczyl ale raczej prywatnie, nie w Waszej \"elicie\":) i chyba sporadycznie (jak czegos zapotrzebuje to sobie przetlumacze - w ten sposob). jak sie za cos wezme to po prostu sprawdze to na forum i napisze co robie)

 

ps: mam 6 z angielskiego - wiec trzeba korzystac nie? :)

 

 

 

best regards ;)

Alcor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje to zorganizować.. tzn. DO jednego goscia bedą szly nazwy tutoriali, ktorych dany czlowiek sie chce podjąc.. Taką liste umiescic np. na stronie Adka.. wtedy kazdy moze spojrzec, ktore tuty sa wolne, zglasza cheć zajecia sie tym i po sprawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności