Skocz do zawartości

[sprzedam] Wacom Cintiq 13HD


miwt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam na sprzedaż tablet graficzny LCD Wacom Cintiq 13HD.

 

Tablet jest w stanie idealnym, przerysowałem na nim około 100h, od nowości zamontowałem na nim folię ochronną dzięki czemu ekran nie nosi żadnych znaków użytkowania (ostrzegam jednak, że folia nie jest zamontowana idealnie, są pod nią bąbelki powietrza bo jednak strasznie ciężko położyć folię ochronną na wyświetlaczu tej wielkości, tak czy siak w niczym to nie przeszkadza, a osoby którę będzie to kolić w oczy mogą zawsze ją zdjąć i założyć nową). Folia była zamówiona dodatkowo, w standardzie wacom nie oferuję takiego dodatku. Z tyłu jest jedna delikatna ryska na plastiku, nic po za tym.

 

W zestawie wszystko co daje producent, produkt posiada ważną gwarancję (najprawdopodobniej 36 miesięcy), do tego piórko ze wszystkimi końcówkami, etui na piórko, stojak, sterowniki, pudełko itp itd. Fakt, że tablet nie był w żaden sposób eksploatowany dowodzi iż końcówka piórka, który jest aktualnie w nim zamontowana od nowości nie nosi żadnych śladów użycia (nie jest starta, co jest normą w nowych tabletach tej firmy po jakimś czasie użytkowania). Dodatkowo w standardzie oczywiście komplet 9 dodatkowych końcówek, które również nigdy nie były użytę.

 

Tablet zakupiłem pół roku temu w Katowicach w sklepie FotoPlus w cenie 3400 zł. Generalnie rysuję na tabletach Wacom od ponad 12 lat, a ten uważam za zdecydowanie najlepszy z jakim miałem doczynienie. Wcześniejsze moje doświadczenia opieram na możliwości pracy z serią Wacom Bamboo, Intuos i Intuos PRO w wielkości Large. Niewątpliwą przewagą tego tabletu jest jednak fakt iż widzimy jak prowadzi nas ręką, dzięki temu rysowanie staję się prostsze, wygodniejsze i pozwala zaoszczędzić sporo czasu.

 

Dla osób ciekawych, poniżej przedstawiam 3 moje prace, które powstały przy użyciu sprzedawanego tabletu:

 

https://www.behance.net/gallery/45988113/Automotive-design

 

To zostało tylko odpowiedzieć na pytanie dlaczego go sprzedaję? Niestety okazało się, że zostałem oszukany przy zakupie samochodu rok temu, co dopiero teraz wyszło a wiąże się z generalnym remontem silnika. Kwota remontu to około 6 tys zł, także niestety z wielkim bólem serca, ale muszę szukać teraz oszczędności gdzie tylko się da.

 

W przypadku sprzedaży przez OLX, polecam odbiór osobisty. Nie wysyłam produktu bez zaksięgowania całej kwoty na koncie. Jeżeli osoba zainteresowana boi się kupić w ciemno przez OLX, a nie ma możliwości podjechać aby obejrzeć produkt istnieje możliwość wystawienia tabletu na serwisie Allegro (jednak wtedy cena wzrośnie o prowizję z odsprzedaży dla Allegro)

Link do aukcji:

https://www.olx.pl/oferta/wacom-cintiq-13hd-prawie-nowy-na-gwarancji-CID99-IDjpOxq.html

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=6658954016

W razię czego proszę o kontakt na PRIV, będziemy myśleć :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez miwt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności