Skocz do zawartości

wojownik?


Nezz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dlaczego znowu profil ??

pokaz w koncu cala twarz :D

 

Ale widac postepy Nezz, naprawde je widac :)

 

Ok teraz kilka zeczy odemnie :

 

- ramie prawej reki jest troche nie naturalnie wygiete

 

-palce sztucznie ukladaja sie na broni szczegolnie kciuk(jesli to ma byc pewny uhwyt broni )

 

-czolo odrobine wysunac do przodu (ale oczy zostawic na miejscu) bo troche wyglada jak by dostal w glowe ceglowka ;)

(ale w tym punkem to sie zabardzo nie sugeruj - tak mi sie pomyslalo na pierwszy zut oka)

 

- no i roznice w miekkosci przejscia miedzy postacia a tlem

zobacz jaki duzy kontrast jest w okolicach twarzy i nogi

i brak jakiegokolwiek kontrastu lewej czesci ciala od ramion do pasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje.Pomoglo ;)

 

Problem kontrastu miedzy bronia z reszta wynika chiba z tego ze nie mialem (i nie mam)zielonego pojecia jak ja namalowac metalowe rzeczy . Tzn technika i woogolel.Wiecie... heh jak patrze np. na miecze albo zbroje w wykonaniu Luisa Royo nie moge sie nadziwic .

 

Co do reszty kontrastow to ..hmm no coz , bede pracowal ;)

Tak samo z anatomia.. katuje ja mocno wlasciwie od kiedy modelowalem takiego miesniaka ( moze ktos widzial.jest gdzies w zakamarkach wipa) . pewnie z czasem sie wrobi.

 

Jeszcze raz THX

 

PS. Bartonfink - bedzie glowa ... pracuje nad nimi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na moj gust to w tej pracy brakuje mi takiej wyrazistej kreski...jedyne co da sie zauwazyc to mocny bevel (jesli w Photoshopie) na orezu :P...reszta gladziutka. Proponowalbym zrobic tez sutki temu kolesiowi no chyba ze sobie je wyciol :)...wlosy tak samo bardzo gladkie a tymczasem dzlowiek nie ma takich gladzutkich i da sie zauwazyc kosmki wlosow u ciebie wlosy to jednolita calosc :P...tylko koncowki postrzepione ale reszta gadzutka :P:P..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na moj gust to w tej pracy brakuje mi takiej wyrazistej kreski...jedyne co da sie zauwazyc to mocny bevel (jesli w Photoshopie) na orezu :P...reszta gladziutka. Proponowalbym zrobic tez sutki temu kolesiowi no chyba ze sobie je wyciol :)...wlosy tak samo bardzo gladkie a tymczasem dzlowiek nie ma takich gladzutkich i da sie zauwazyc kosmki wlosow u ciebie wlosy to jednolita calosc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności