Skocz do zawartości

Living dead : Zombie


Pindarr

Rekomendowane odpowiedzi

Coz pomyslalem sobie ze trzeciej jush bitwy nie moge przegapic;).Tylko ten temat...living death.Moze to nie orginalne ale mi to sie kojarzy z Zombie.Zobaczymy co mi sie uda zdzialac.Jestem begginer takze prosze o wyrozumialosc.Na razie jest tyle.

 

[Edited on 9-4-2003 by Tesaurus]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Glowe robir NURBSami.Zalamania siatki poprawie,dziury w zebach -no nie wiem..Kurde nie wiem nachodza mnie mysli samobojcze jak mam poprawiac ta siatke.Jedno miejsce poprawie w dwoch innych sie skopie itd.Aha oczodoly no to w tych dziurach bedzie miesko w ktorym beda osadzone oczy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello - no jakoś te kości policzkowe i oczodoły nieludzkie - ale chyba o to chodzi ;)

 

Aha - mam dziwne wrażenie, że góra to goła czaszka a dół jest pokryty skórą ;)

 

ale dla mnie bomba - Resident Evil rulez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta... Zombe to zazwyczaj martwi ludzie ktorych ktos niechybnie postawil back to life. Wiec buduj najpierw czlowieka a potem rob z niego martwiaka. Bo to wyglada jak scise tajne niemieckie experymenty z II WW. Ale zabki to ma jak w reklamach [rotfl2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczolem myslec cos nad cialkiem do truposza.Niestey nie mialem nic na skladziku:D wiec musialem robic od poczatku.Na razie jest korpus ale praca w toku takze niedlugo beda konczyny.Ofkoz cialko trzeba jeszcze zabic takze kupa roboty przedemna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaraj sie zrobic tak zeby na nim takie strzępki wisiały rozumiesz ? wiesz tak kawałki skóry i takie tam to bedzie dopiero ząbi hehe fajniebybyłojakby na głowiek miał przez połowe czoła takie gogle , napewno wiesz oco mi chodzi takie jak do nurkowania te małe albo takie copiloci kiedsy nosili hehe ale wypas by był co nie ?

 

Powodzenia człowiek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Twoja postać jak dla mnie jest zbyt niedopracowana. W budowie głowy brakuje odpowiednich proporcji i wypracowania detali. Podobnie korpus. Pomijając już fakt, że z niewiadomych przyszyn masz strasznie nierówną siatkę, to brakuje w niej wielu szczegółów anatomicznych. Myślę, że takich detali jak mięśnie, czy większe załamania (fałdy) ciala nie da się zrobić przy pomocy textury.

 

Generalnie, zachęcam Cie do uważnego przyjrzenia się swojej pracy i poprawienia wielu rzeczy.

 

Serdeczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności