Skocz do zawartości

max7 bug


Damian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no napisałem co i jak, nie wazne jaka scena jaki model, jak zlozony i jakiego typu, mesh czy poly, jak uzywam np. meshsmooth albo turbosmooth z jakimi kolwiek ustawieniami, po wybraniu liczby podziałów wiekszej niz 1, i zupdatowaniu podglądu (w trybie auto czy tez manual) wysypuje sie bez słowa do windy. i tyle. ale o ile wam działa to znaczy ze to tylko u mnie sie sypie.. ciekawe dla czego... :/ mam 1gb ramu dual athlon 1900+ i radka 9700pro, moze to nienajnowszys przęt ale problemow nie powinien robić.. cour the balance nie mam pojęcia co z tym robić.. naszczęscie mam jeszcze maxa 6 i 5 tyle ze latanie do maxa6 kiedy tylko trzeba zagęścić siatkę to trochę wqrw... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe, ale rozgryzłem juz problem, tzn, nie usunelem go ale ograniczylem okolicznosci w ktorych powstaje, sami poprobojcie, moze to wszedzie jest, nie chodzi o sprzęt, w maxie 6 zageszczam siatke ile chce i conajwyzej poczekam sobie na update.

problem niew ystepuje kiedy sobie zagęszczam np. czajnik, ale kiedy zagęszczałem model (low poly) (ok, 800 triangles) ale z uvw i unvrapem, ale zcolapsowanymi, tak ze w somie jest to czyste poly, bez modyfikatorow. w tedy jak dodam mesh smootha to sie sypie, ale jak dodam jeszcze raz unvrapa i pod nim wepchne meshsmootha to działa, pozniej kolapsuje unvrapa i jest ok. dziwne ale tak wlasnie sie dzieje.. ciekawe dla czego.... a i jeszcze jedno, on sie czasami nei sypał z powodu podniesienia liczby podziałow, dopiero kiedy przełaczam tryby z nurbs na quad output... tyz dziwne... generalnie to jest ręcznie robiony unvrap, moze dla tego... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności