Skocz do zawartości

g-police


uncle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zdecydowanie na tak, bardzo mi sie podoba model, tekstury (te starcia metalu) - po prostu to jest to, co lubie.

Nie podoba mi sie, ze tak to zostawiles. Ok, model jest skonczony, ale pokazanie go po prostu na fragmencie ladowiska... nie to, ze zle, ale uwazam, ze szkoda taki model \"zostawic\" w ten sposob. Pomysl nad jakas scenka do tego. Moze jakies futurystyczne miasto i on lecacy, kolorowe swiatla (widzi mi sie BladRunner), moze jakas walka - nie wiem, wymyslam teraz na biezaco. Ale cos w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

campo, wiem mialem wiele wizji co do otoczenia, chcialem zrobic albo hangar albo szczyt wierzowca, tez z wieloma detalami, ale moj komputer juz mowil nie w polowie modelowaania , a robienie kabiny to dla niego byla juz wielka meczarnia, co jakies 5min musialem rpzerywac prace i czekac az skonczy cos tam obliczac (co mu zabieralo ok 30-60sec) to troche meczace sie robilo :\\ thnx za komentarze :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ii tam wolny model więc normalka :) ja sie doczepie braku drobin prochu na karabinku i braku załamań swiatła na szybie :) i tego jeszcze żę tyna nóżka za bardzo na przód wysunięta.. sprawia wrazenie jakby sie miało wywrócić :P i zapomniałeś nałożyć mapy na jeden z obiektów :) nio i jescze karabinek też chyba nie ma mapy... Brak świateł pozycyjnych! nie będzie świecieć :(

 

[Edited on 8-4-2003 by SCORPI]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności