Skocz do zawartości

[wnętrza] basen w piwnicy


ma_ry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

basen ma niecałe 3 mestry szerokości, długość około 8, więc nie jest to basen pływacki, raczej głębszy brodzik do moczenia się i kąpieli po saunie. hotel, zeby trzymał standard musi mieć basen, a w XV wiecznej piwnicy większy nie wejdzie. i tak nei wiadomo czy zostanie on zrealizowany, a jeśli już to na pewno nie w tej formie, krakówkiem rządzą konserwatorzy zabytków, jeden taki już wgryzł się w ten temat i nic mu się nie podoba co choć w małym stopniu zmienia spleśniałe gotyckie mury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że Kraków nie jest taki jak kiedyś- gdyby zawsze były tu takie zasady - to nie było by renesansowego wawelu itd... naokoło rynku byłby maksymalnie dwukondygnacyjne domy, a zamiast kostki na ulicach byłaby gnojówka.

-życie w skansenie jest męczące...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego basenu nie ma i raczej nie będzie, projekt czeka na WZiZT, opiniują go konserwatorzy i sanepid..na budowę trzeba jeszcze trochę poczekać...pewnie kilka lat (jak znam urzędników z krakowa).

a basen w piwnicy jest w hotelu copernicus (n aulicy kanoniczej), jak widać dla niektórych wszystkie baseny w piwnicy wyglądają tak samo. poszukam zdjęcia tego basenu i załączę do porownania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewniam Cię, że potencjał wnętrza został wykorzystany. "wizka" rzczywiście nie pokazuje projektu, nie takie było jej zadanie. projekt robiłem w biurze gdzie pracuję, więc niestety nie mogę pokazać jego pełnej prezentacj, z oczywistych wzgledów. natomiast "klimat" został przez klientów złapany.

szczerze mówiąc to jest mój pierwszy obrazek, który tu wstawiłem. i nie do końca słusznie- choć jestem zadowlony, ze przy pomocy skyline udało mi się uzyskać tu jakikolwiek efekt.

dyskusje na temat prezentacji projektu chętnie podejmę przy wątku z mediateką lub biennale. postaram się również wstawić coś nowego jak tylko bedę miał czas...może ściągnę z netu parę modeli i puszczę klimatyczny render... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności