Skocz do zawartości

GeForce FX


Gith

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[boje się][boje się][boje się] widze że ktos ma poważny nadmiar kasy. testy Fx są na www.tomshardware.com i jakoś nie sa demonami predkości na jakie je promowano;-( a cena jest niebotyczna. jakl chcesz to poczekaj troche jak ceny sopadna i dojda do rozsądnych ganic, a nvidia co nieco poprawi nowe układy i uczyni je wartymi tych pieniędzy. moze dolożyc co nieco i kupić profesjonalną karte graficzną do maxa? bo z tego co widzialem to fx kosztuje okolo 1500, wiec niemalo. profesjonalną kupisz juz za okolo 2000, a różnice w wydajnosci sa parokrotne- tak paroktorne, wiec jak juz masz kase to doluż u kup cos pożądnego na pare lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla scislosci.. FX kosztuje kolo 2,5 tys i jest wydajny, i nie interesuje mnie ani 3dmark ani DirectX (no chyba ze do Reactora [lol]). A tak na powaznie, chce miec dobra karte do pracy w Maxie i swietna (wiem i tak wszystko sie kiedys konczy) w grach, choc z tych bardzo niewiele mnie interesuje. A wspomniany FX jest bardzo przydatny. Wystarczy popatrzec na TechDema ukazujace mozliwosci CineFX (wszelakie shadery skory itd.)

 

P.S. Jaka to profesjonalna karta za 2000 zlotych? Bo z tego co wiem to zaczynaja sie one od cen 5000+ albo i jeszcze wyzej (Quadro FX kosztuje chyba 6400)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności