Skocz do zawartości

Mieszkanko 3D ( Skillujemy )


Kir4

Rekomendowane odpowiedzi

Szykuje się coś nowego, wszelkie uwagi jak najbardziej wskazane. Na wstepie praca ma malo godzin, więc jest wiele rzeczy do zrobienia, planuje zrobić całe mieszkanko, włącznie z sypialnią, kuchnią, i łazienką. Chciałbym polepszyć umiejętności w renderingu oraz materiałach.

Pierwsze co dla mnie rzuca się jeszcze w oczy, to kamień na ścianie ( póki co zwykła mapka z bumpem, myślę o displacement ew. wymodelowanie z 5/10 kwadracików ) Na panelach chyba jest jeszcze za duży bump ? ( linie ) Po renderze zauważyłem na ścianie noise źle się rozłożył, za mała skala i jakość. Render jest w niskiej rozdzielczości ( niskie ustawienia GI ) stąd szum. Jeżeli macie jakiś fajny patent na widok zaoknem również bym bardzo podziękował :) Pozdrawiam!

 

908a3aceb1d87.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Cześć, projekt mieszkania w którym obecnie mieszkam ( ułożenie jest takie same jak w domu ) Chata ma 42m2 więc nie jest spora.

Zwiększyć eskopzycję światła ? AO już pomniejszyłem. Kadr już też poprawiłem, aktualnie modeluje rzeczy do scenki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej o portfolio zapomne w tym wypadku, myslalem nad tym rozwiązaniem co podesłałeś wcześniej, aczkolwiek wolę sobie utrudnić i przyokazji nauczyć się lepiej obsługiwać światło, tekstury/shadery w Vray'u itp. poszerzyć wyobraźnie, zmysł przestrzenny itp. Zbyt proste by to było, bo jestem wstanie odwzorować większość referencji stamtąd, a projekt który robię obecnie przysłuży mi do domowych potrzeb :) Ale dziękuję! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności