Skocz do zawartości

Living dead:SpiderHead


Rekomendowane odpowiedzi

To dosyc chumorystyczna pracka bedzie- a wiec tak: bedzie to glowa ze zwisajacymi platami skory i tkanek z jednym(lewym) okiem zwisajacym na nerwie wzrokowym a drugim okiem bedzie obiektyw kamery, poza tym glowa bedzie na pajeczych mechanicznych nogach-odnozach

ps. dolaczam wstep do glowki i dodam , ze to w zasadzie pierwsza glowka w moim wykonaniu [papapa]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

moim zdaniem wygladaok ten jezor fajny

nie musisz sie sugerowwac ale pare detali w S-M stylu byloby cool ..../ bestrafe mich / lol

nie wyglada na pewno interesujaco !

trzymj sie i dlaj tak to bedzie naprawde swietne !![piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......szczerze mowiac to balem sie odwiedzin na mojej bitewce bo zuwazylem silny nacisk na anatomie a ja chcialem zrobic mieszanke chumorystycznego komiksu o superbochaterach z fotorealistyczno-abstrakcyjna groza(nie wiem czy ktos zrozumie ten belkot jestem po nieprzespanej nocy)-w kazdym razie jestem bardzo milo zaskoczony i postaram odwdzieczyc sie podobnie

bardzo serdecznie pozdrawiam wszystkich i jeszcze dodam, ze ja pracuje zrywami ale niedlugo cos doloze(juz chyba wiem co)tak zeby bylo \"milo hghmm\" popatrzec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Tomku :)...nie musisz przecierz wcale patrzec na prace innych oraz na to ze wszyscy klada nacisk na anatomie itp...to jest TWOJ projekt i Ty samm stawiasz warunki..my mozemy cos Ci doradezic ale WCALE nei musisz sie z tm zgdzoic....i mylse ze bedzie dobrze jak zrobibisz tak jak mowisz...humorystuka itp..przynajmniej bedzie sie wybijala czyms innym od pozostalych :)...wiec do dziela...3maj sie [piwo]

 

pozdrofki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Pablo i to razy 2 Tomek nie sugeruj się innymi chyba, że chodzi o sprawy techniczne ale pomysł jest twój albo wybrany przez ciebie praca ma wyglądać tak ja w twojej wyobraźni.

Rendery by pomogły a jeszcze jedna rzecz która też pomoże tzn. ZADAWAJ PYTANIA ! a my (niedoświadczeni też :D) ci pomożemy jak tylko będziemy potrafili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo!

pomysl calkiem fajny, podoba mi sie. szkoda ze masz tak malo czasu na updaty, bo tu rzeczywiscie niewiele mozna popodziwiac a szkoda bo by sie chcialo...

 

jesli chodzi o to co widzielismy to troche mi nie pasuja te polaczenia czachy po srodku - sa za wyrazne (szczegolnie gorna warga na drugim renderze: ta szczerba nie wyglada na zamierzona, sprawia raczej wrazenie bledu w siatce)

 

 

a jesli chodzi o klimat pracki to zapowiada sie b. ciekawie, bo nie moge tak do konca zrozumiec o co chodzi z ta mieszanka \"chumorystycznego komiksu o superbochaterach z fotorealistyczno-abstrakcyjna groza\" - moze nastepne rendery cos pokaza

 

pozdrufka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no narescuie:)

-moglbys troche uwidocznic ten nos ( lub jego poozstalosc)

-cos te koo lewe za bardzo wystaje i dzinwie wyglada

-ta tkanka po lewej strnie przy opku...daj jej wiecej organicznosci

-popraw policzki..

-daj przedzialke na jezyku

-i te policzki troche za kanciate sa

 

pozdro[piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-moglbys troche uwidocznic ten nos ( lub jego poozstalosc)

-cos te koo lewe za bardzo wystaje i dzinwie wyglada

-ta tkanka po lewej strnie przy opku...daj jej wiecej organicznosci

-popraw policzki..

-daj przedzialke na jezyku

-i te policzki troche za kanciate sa

to lewe ma takie byc tylko bedzie jaszcze \"obrys\" jak w oku spidermana albo jego przeciwnika venoma;tkanke poprawie,policzkow nie albo sie zastanowie....a przedzialek na jezyku owszem bedzie, a i jeszcze nos nie mam na razie pomyslu jak to rozwiazac thx Pablo i thx:-) MeG za pomoc!!!!!!

ps. nie o tym samym oku mowilem-sorki za pomylke-postaram sie[gafa]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tomek no praca jest wyrąbana , wrecz superandzka nie moge dosłownie nie moge , a ty mówiesz ze nie mozesz tego albo tamtego wee teraz to mnie zaskocvzyłes nie samowicie przyjemnie [piwo] [piwo]

 

 

 

A treraz jezlei chodzi o prace to zma ciebie i wiem ze mozesz sie bardziej postarac , oczy nie są dopasowane do oczodołów , jak zauwarzyz wyglądają jak by je ktos przyklejił hehe ale spoko to jest do naprawienia cokolwiek jest to czerowne koło prawego oka nie pasuje do atmosfery albo jest zle dopasowane jak u mnie mózg hehe ale psoko to jest do naprawienia , twarz tego czegos mogła by miec wiecej szczegółów nałóóz noisa albo zaaplikuj jej poliki wieksze i jakies zmarszczki bedzie wygladac realniej bo teraz to tak hmm wyglada jak by chciałą a nie mogła sie wymodelowac

 

No i tochyba narazie tyle wróce tu jeszcze hehe

[piwo][piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku...malo bo pewnie przez to ze jest malo udpateow...i nie ma co pisac bo wczesniejse osoby juz wytknely to co mialy wytknac....wiec jak bedziesz dawal wiecej udpaetow to spoko ( wiem ze brak czasu :( )...i jesce jendo..mogbys pokazac to glowka z profilu??

 

 

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności