Skocz do zawartości

gMax


Gość Krwawy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krwawy

Witam użytkowinków , moderatorów i adminów tego forum. Jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość i nie zjechanie mnie na samym początku .

Więc przechodząc do setna sprawy - Ściągnołem niedawno darmowy program gMax i mam w zwiąsku z nim parę pytań.

 

1. Czy w nim można twożyć i modele i textury ??

2. Czy jest jakiś polski tutorial do niego jeśli tak to proszę odrazu o linka ??

3. Czy istnieje jego polska wersja lub coś co go spolszcza ??

 

Dziękuję z góry za odpowiedzi i przepraszam za błędy stylistyczne i ortograficzne których starałem się unikać ale u mnie z tym trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Tak to jest program do modelowania, a textury robi się w innych. W gmaxie tylko je nakładasz no i przypisujesz właściwości.

 

Polski tutorial nie wiem czy jest. Jeśli masz jakieś polskie helpy do 3dsa to w gmaxie wiekszość, jeśli nie wszystko, jest podobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gmax. Właśnie. Fajne to niby jest, ale... Ale jest ale. Z tego programu nie można eksportować do ŻADNEGO formatu poza tymi, które są dodane do niego. Czyli jeśli znajdzie sie koleś, co potrafi skryptować i chce sobie prace zrobioną w Gmaxie wsadzić do jakieś swojej gierki, to jest to naruszenie EULA. Kibel. Dozwolony jest wyłącznie eksport do gier, które mają wykupiony support pod Gmaxa. A to kosztuje zdrowo. Gmax NIE JEST PROGRAMEM DARMOWYM. Koszty ponosi developer gierki.

 

I tyle. Najtańszym kombajnem 3D w tym momencie jest XSI w najlżejszej wersji i już. Blender też daje rade :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności