Skocz do zawartości

problem: nie wiem jak załączyć animacje


Ufol

Rekomendowane odpowiedzi

mam mianowicie taki problem że nie wiem albo nie mam możliwości wsadzenia tu czy gdzie indziej mojej animacji jak by sie komuś chciało to prosze niech napisze jak to zrobić

i kij z tym że zły temat w złym miejscu- i tak nie wiem gdzie to dać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

wybaczcie mi moją dezinformacje i głupotę ale nie zabardzo mi wychodzi stworzenie tej stronki na serwie, odrazu pisze że sprawdzałem kilka z podanych piotrze, bo potrafie sie tylko zarejestrować i zalogować ale nie mam pojęcia jak tam wcisnąć animke, gdyby był jakiś chętny żeby mi to wytłumaczyć to bardzo prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz otworzyć swoje połączenie FTP np: na wp.pl (webpark) jest tzw. menedżer stron gdzie klikasz na ikonkę "Dodaj Plik" i po prostu pokazujesz który plik i sam ci sie wysyła. jesli nie ma takiego menedżera to zainstaluj sobie np. Total commandera, skonfiguruj połaczenie FTP, i wysyłaj pliki. Od razu zaznaczam że aby poprawnie skonfigurować połączenie musisz znać swój login na konto, hasło, domenę i nazwę serwera. To chyba powinno wystarczyć.

----EDIT----

po za tym nie musisz tworzyć stronki aby móc korzystac z plików zamieszczonych na serwerze. (ja tak mam na wp.pl i daje rade) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności