Skocz do zawartości

Projekt - Jawa Mustang 50 Racer


Chris

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka!

Długo już tu nie pisałem :P

Mam takie skromne marzenia o zrobieniu gry, ale znając życie napewno to niewypali...

Ma być to gra wyścigowa z udziałem motoroweru Jawa Mustang 50. Rodzaje rozgrywki i ogólny wygląd nawiązywał by np. do gierki INSANE.

Szczerze mówiąc, robię to chyba z miłości do mojego motorowerka :D.

 

Narazie mam tyle:

(postać nie zriggowana)

 

jawa1.jpg

jawa2.jpg

jawa3.jpg

razem.jpg

razem2.jpg

 

Proszę o szczerą krytykę!

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hej --Chris-- referki to mże będe miał za niedługo, muszę sobie kupić taką książkę i zeskanować tzw. blueprints. Mianowicie potrzebuje taki model, aby go podmienic w Half-Life 2 za buggy (tym mogę się już zająć, oczywiście "creditsy" będą twoje :)),mam nawet w planach zrobienie jakiegoś moda do HL2 lub mappack'a. Ale wykonałbyś taki model syreny (za free oczywiście)?? Jeśli tak, to za jakiś czas podrzuce Ci te referki, mam też dużo zdjęć Syreny (będzie ze 90). To jak? Zgadzasz się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wither - Zobacze jak będzie z wolnym czasem u mnie, ale jak tylko znajde dłuższą chwilkę to spróbuje zrobić. Przynajmniej będę miał koleją pracę do portfolia..

Darkelf - nie wiem co będzie potrafił silnik (o ile wogóle będzie jakiś), ale mam nadzieję, że modele w grze będą prezentowały się dobrze.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello chris, widze ze twoja grupa i postrzeganie projektow idzie w dobra strone... tez ostatnio przestalem wierzyc w mega projekty. Male gierki sa dobre i maja wieksze szanse na ukonczenie... Modelik fajny ale nie rewelacyjny...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności