Skocz do zawartości

[www] USITITI - stronka dla zespolu


Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmm nuda, wszystko zamglone, litery molochy; pozbądź się pop up'a; nie podoboa mi się pseudokwadratowy układ strony; wykorzystaj całą przestrzeń; dałbyś panorama to byłoby luźniej; szkoda, że nie zapodałeś layoutu przed kodowaniem, teraz to już szkoda twojej pracy; pikseloza w niektórych bitmapach to taki straszny koszmarek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... o rany :P ... wybaczcie ale widząc strony we Flashu spodziewam się magii, a nie sztywnej strony, więc nie będe oszukiwał że się przeraziłem :( ... nie będe owijał w bawełne. Strona jest nieczytelna i wykonanie nie starannie, czego dowodem jest galeria, nie dość że obrazki są porozwalane, to sam skrypt AS umożliwiający działanie galerii jest zdeczka źle napisany - pełno będów, no chyba że ma tak być ;P ... bo nie rozumiem, czemu będąc przy stronie 3 galerii i kliknołem do przodu zostałem wysłany do strony 2 :P ... do tego gdzie buuton wysyłający mnie do strony głównej galerii?? Wysyła mnie do strony glównej ale strony :/ ... no właśnie buttony, postarałbyś się na lekki pokaz możliwości flasha, a nie na proste i sztywne napisy ... strona jest nudna jak już powiedział dzudzu ... ale ja poprawie go - cholernie nudna :P ... powiem jeszcze tak: strona zespołu? Spodziewałem się jakiejś melodyjki przynajmniej, wyłączyłem muze i oczekiwałem muzyczki strony - nie doczekałem się :P ... strona powinna odzwierciedlać tematyke, tak więc strona o zespole bez muzyki :/ i to jeszcze we Flashu? ... jakiegoś loopka 10 sek. można by spreparować ... i niech gra ... oczywiście botton który włączy, lub wyłączy ... Echhh ... przejścia ze stron do stron też są tragiczne ... mógłbyś ... achhh ... mógłbyś się postarać ...

 

Jakis czas temu skonczylem robic stronke

 

 

No ... hmmmm ... zrozumiałbym, jak byś napisał że zacząłeś :P

 

 

EDIT:

 

Preloader w galerii też jest ... eee ... "fantastyczny" ... :) ... coś tam wystaje, pod zdjęciem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze strona sie podoba ;)

strona z zalozenia miala byc "sztywna" i "malo aktywna"

flasha uzylem, bo jest szybki w obsludze, a na czasie mi zalezalo...

zdaje sobie sprawe ze stronka wystrzalowa niejest.

Moze dziwnie to zabrzmi, ale czy ktos zapoznal sie z mp3? wsumie to oto mi chodzilo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze strona sie podoba ;)

strona z zalozenia miala byc "sztywna" i "malo aktywna"

flasha uzylem, bo jest szybki w obsludze, a na czasie mi zalezalo...

 

No fajnie, jeśli tak to nie ma co dyskutować ... raczej powinieneś to napisać na jakimś forum o muzyce, czy coś :) ... bo raczej na tym forum powinno się oczekować opnii o stronie, jako sztuce graficznej ... do tego, jeśli tak się śpieszyłeś, to choć mogłeś się postarać by to jakoś wyglądało ... nie wiem, może się nie znam ... ale strona ma promować, tak? A strona jest zrobiona zdeczka niestarannie, poważny człowiek oglądający tą stronę - będzie mu się chciało? ... już nie mówie o stronie jako całości, lecz o paru drobiazgach, takich malutkich. Nie wiem, ale ile siedziałeś nad tą stroną? Godzine? Heh ... sorry za ostrą krytke ... a jeśli chodzi o mp3, nie mogłem ich nawet pobrać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huter: przesadzeasz chyba troszke, mysle ze sie niezrozumielismy. Stronki niepokazuje bo jest "niewiadomojaka". piszesz ze powinienem sie spodziewac "opnii o stronie, jako sztuce graficznej", a od ciebie dostalem niemal same uwagi techniczne!

"ile siedziałeś nad tą stroną? Godzine?" - no moze dwie.

"nie wiem, może się nie znam" - skoro ty niewiesz, to ja Ci powiem: znasz się.

"strona ma promować, tak?" - w tym wypadku informowac, wypelniac zobowiazanie do sponsora.

Ostra krytyka? chyba mojego bylego profesora nieslyszales... ;)

Dzieki za pare cieplutkich słow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] piszesz ze powinienem sie spodziewac "opnii o stronie, jako sztuce graficznej", a od ciebie dostalem niemal same uwagi techniczne!

[...]

 

No w sumie, nie zaprzecze ... mam taki nawyk, za dużo we Flashu siedzie, no i patrzyłem bardziej na technike niż na reszte. Z resztą może źle to napisałem: "opnii o stronie, jako sztuce graficznej" ... bo to w sumie:

 

Web Art

Flash - nowe techniki multimedialnych publikacji WWW

 

... a technika też istotna, no ale jeśli miałbym mówić o grafice, to w sumie też nie jest ciekawa ... ale wracając do techniki, naprawdę, mógłbyś to lekko poprawić, chociaz dodać jakieś boxy z _alpha=50 na tke buttonów i już było by bardziej czytelne, no ale :) ... twoja wola generale ;)

 

dobra, a czy tylko ja nie mogę pobrać tych mp3?????

 

"nie wiem, może się nie znam" - skoro ty niewiesz, to ja Ci powiem: znasz się.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności