Skocz do zawartości

Animacja: It


Traitor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jezeli to jest ta animacja tego robaczka przypominajaca modliszke to widzialem ja bardzo dawno temu i byla poprostu wysmienita !

 

zaraz sciagne i dam updejt :)

 

wow heheh to nie z tym robaczkiem .

Co do animki to WOW super koniec najlepszy :)

Bardzo ciekawie wykonana i super texy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rascal: rozumiem, ze chodzilo o materialy. Napisalem tak jak napisalem, bo zazwyczaj jak robie scene to modele+materialy. Tej z zegarkiem nie robilem gdyz wtedy jeszcze nie pracowalem w virtualu:)

 

Kris_R: W sumie dosyc smiesznie prosto to sie robilo. Alien jak widac wykonany w 3d z duzej rozdzielczosci faktura, postprodukcja to kolorowanie z oryginalnego na te mroczne odcienie). Postaram sie niedlugo zamiescic szczegolowy przepis tej szybkiej 2 dniowej robotki:)

 

Prabab: Bez globala tez da sie wycisnac duzo ze standardowego renderera. Poza tym, postprodukcja to taka jak ja to czasami nazywam "przyprawa" ktora dopelnia calosc a bez ktorej smakuje nie do konca dobrze.:)

 

Dzieki za komentarze:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, a tak pozatym w czym ty to robiles w 3ds max? Jesli to tak to normalnie powiem ci LOL! :D, a tak z innej beczki, to popsoles mi smak :s, wlasnie niedawno jadlem kurczaka :p, a filmik moglby byc dluzszy i ten glos troche niewyrazny no ale mniejsza o to, ale najbardziej mi sie podobala ta animacja tego czegos zielonego jest zajebista !!! No to tyle uwag, krytyki, pochlebstwa i innych takich tam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traitor prosze odpowiedz jak ty robisz tak realistyczne rzeczy scanlinem????pozdrawiam

 

Duzo zalezy od oswietlenia. Oswietlenie i dobra textura moze bardzo duzo zdzialac. Poza tym, tak jak wspominalem, korekte barw robie jeszcze w After Effects. Scanline nie jest taki zly za jakiego sie go uwaza, nikt nie powiedzial, ze aby bylo ladnie musi byc musowo global:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności