Skocz do zawartości

Living Death: Back to life


Archangel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

To moja pierwsza bitwa wiec na wstepie prosze o wyrozumialosc i ciepliwosc :D Moj temat na pracke bazuje troche na modnych ostatnio wojennych klimatach: Nastoletnia dziewczyna stala sie ofiara jednego z militarnych konflkitow. Jej cialo jest poszarpane odlamkami bomb i pociskow, nosi tez znaki fizycznych tortur jakich zaznala przed smiercia. Jakis \"dobroduszny\" lekarz dla dobra nauki postanawi przywrocic ja do zycia korzystajac z dobrodziejstw wspolczesnej medycyny i techniki. Piekna niegdys dziewczyna staje sie szpecacym dowode na zwyciestwo nauki nad prawami natury....Mam nadzieje, ze nie za duzo w tym filozofii :D Biore sie do pracy choc niczego nie objecuje bo z czasem nienajlepiej :(

mailek: [email protected]

 

[Edited on 8-4-2003 by Archangel]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Niestety na pierwsze renedry musicie poczekac gdzies do piatq...awarja sprzetu :( Na razie czekam na komentarze co myslicie o mej wizji artystycznej :) A skad u mnie takie ponure mysli? Patrzac na to co sie dzieje do okola (wojny-smierc niewinnych ludzi, rozwoj nauki - klonowanie itd. itd. itd.) ciezko zachowac wieczny optymizm :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość flexiglo

no w sumie wesoło nie jestTextBlackTextale ciekawe jak to będzie u ciebie wyglądać, możesz zachaczyć o ostry realizm, zastanów się czy oddasz w postaci to co tu napisałeś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde zaraz chyba cos mnie trafi:(!! Wszyscy pokazuja zajeb**** pracki a ja musze czekac :( Ale jak tylko moj demon predkosci (Komputer:) Odapli co zgodnie z zapewnieniami ma zdazyc sie kolo piatq to wysle pare renderkow, ktore mam juz gotwe na dysq. Trzymajcie za mnie kciuki i piszcie co myslicie o pomysle !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno - (prawie)każdy wskakuje na bitwę z tekstem \" jestem początkujący\", \"amator\", itp.... a potem zapodaje takie cos i człowiek się zastanawia po kiego grzyba uczy sie tego Max\'a 5 lat jak tu wyskoczy taki co Max\'a wyssał z mlekiem matki i wymiata jak amerykanie w bagdadzie. ech - starość nie radość...

 

Podoba mi się bardzo (zwłaszcza, że z korpusem dla swojego modelu grzebiem się od 12 godzin i qpa)...

 

popraw tylko umięśnienie....

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO juz jest cos , dobre ciałko , ale ... hmm podresl miednice zyby było realniej wiesz jak by lekko ze skury wystawała hmm kumasz oco mi chodzi , dobre teraz biust hmm w sumie biust to ok , zostwie twojje wyobrazni hmm nie no spoko powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszytskie komentarze!! :D Mam dzisiaj 2 nowe renderki. Wprowadzilem juz pewne poprawki np. kosci miednicy:) ale caly czas jest jeszcze duzo do poprawienia. Pracuje troszke na raty bo wpatrywanie sie godzinami w te siadki doprowadza mnie do warjacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Tak lapka wymaga malych poprawek. Zapomnialem zaznaczcy ze to tylko wstepny renderek :D. Mam juz wszytsko w domku zrobiene obrazki wysle najprawdopodobniej we wtorek wieczorkiem. Pytanko do moderatorow: czy na podescie o ktorym jest mowa w temacie moze poza postacia umiescic jakies przedmioty wskazujace na to ze postac wlasnie wstala z grobu? Rozumiem ze tla jako takiego byc nie moze (cmentarz, szpital kostnica itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności