Skocz do zawartości

Living dead: człowiek - złom


gomo

Rekomendowane odpowiedzi

założenia: będzie to coś między zombie, a frankensteinem - sztucznie ponownie powołany do zycia twór. miejscem narodzin w domyśle miałby być postapokaliptyczny świat, a twórca do swego dzieła wykorzystał to co miał pod ręką: od żyletek, po fragmenty zwierząt. no ów twór siedzi sobie na jakimś kawałku muru i patrzy się tępo zastanawiając po jaką cholere mu te życie.

jeśli chodzi o inspiracje to nie jestem w stanie tego okreslić bo tematyka umarlaków przewija się u mnie od 6 klasy podstawówki.

 

[Edited on 8-4-2003 by Tesaurus]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak wy mozecie tego nie widziec tytuł brzmi Człowiek złom to chyba logiczne co to przedstaiwa czesci złomowiska , no wiec nie bedzie miał jednego ciała tlyko czesci , hmmm cos u was z wyobraznia kiepsko hehehe ( ja chyba mam zbyt wybujałą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec: szkic naprawde niesamowity .

A co do zaczatku modelu -> Co prawda widze co ma on przedstawiac, jednak radzilbym zrobic najpierw ogolny zarys glowy (jedna bryla), a dopiero potem kawalki \"zlomu\".

 

Bo robiac to w dotychczasowy, troche chaotyczny sposob, latwo mozna zatracic ogolne proporcje... To jednak tylko moje zdanie.

 

Powodzenia i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nowych renderów brak, bo nie mam chwilowo czasu, kończyć będe dopiero z tydzień po świętach, może scoś wrzuce w międzyczasie

 

sorry za rzadki update, ale musze korzystać z cafe i to rzadko

 

co do tego renderu - ten kto widzi to widzi, a jak nie to zobaczy :)

niestety nie potrafie założyć sobie stronki z odnośnikami, więc do póki jej nie będe miał to będdize trochę cieńko

 

co do sposobu - nic nie bój, proporcje w przypadku tego projektu moga być trochę za chwiane, ale bynajmniej nie jest to człowiek złożony z lużnych blach nie tworzących rzadnej postaci. lubie tworzyć chaotycznie

 

tu inny render

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie do moderatorów:

czy można prowadzić równocześnie dwie bitwy ?

będzie mi trudniej, a mam inny pomysł, który myślałem że nie przejdzie, ale widze, że coś tam takiego przeszło.

ze starego nie chciałbym rezygnować.

nowy miałby przedstawiać personifikacje matki natury wypalananej i technicyzowanej przez człowieka - kobieta z rożlin i zwierząt pokrywająca się metalowym popiołem papierosowym - całość maiła by być zawieszona w próżni, bez uwzględnienia żadnych podestów, po za tym trudno by było wyróznić granicę między otoczeniem (czarnym) a postacią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności