Skocz do zawartości

Living dead: Fallen Death (skończony)


RadX

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym przywiatać wszystkich i na wstępie powiedzieć, że jest to moja pierwsza BITWA w której biorę aktywny udział więc proszę delikatnie. Nie jestem zbytnio doświadczonym grafikiem (szczególnie przy modelowaniu) i jak popatrzyłem na już tworzone prace to poprostu łapie doła ale do odważnych świat należy. Wiem że na podium nie mam szans ale i nie to jest dla mnie najważniesze a doświadczenie i konstruktywne krytyki szczególnie z ust tak doświadczonych person jakie się znalazły w JURY. Z racji tego, iż mam mały zapieprz w Kwietniu moja praca sądze, że dopiero się rozwinie w Maju.

 

[Edited on 7-4-2003 by RadX]

 

[Edited on 9-4-2003 by Tesaurus]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 188
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie lubie gdy tak nic nie ma więc przedstawie po krótce mój pomysł. Otóż ma to być coś nie samowicie orginalnego czyli ponury żniwiarz[ż?] (śmierć{kościotrup} z kosą) :D Liczę bardziej na klimat i dynamizm grafiki niż model czy warsztat (jestem absolutym samouczkiem nawet książki do MAXa nie mam).

 

[Edited on 7-4-2003 by RadX]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam 1 rendering niestety czaszka nie jest mojego wykonania to darmowy model z 3DCAFE o ile ją w ogóle wrzucę (jeszcze nie jestem pewien co do koncepcji) to oczywiście nie żywcem tylko będzie odpowiednio przeze mnie zmodyfikowana (już trochę jest) a materiał autorski mój w 100% napierw zrobiłem ten materiał a później się skapowałem że jest tutorial opisujący stworzenie takiego :->

 

[Edited on 9-4-2003 by Tesaurus]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[piwo]2x dzięx a wiesz, że chodzi mi to po głowie chiałbym, żeby w tej bitwie było wszystko autorskie [hmmm] przeze mnie zrobione chyba zrobie twarz jak w tej grafice Phanthoma co będzię zarazem prostsze dla mnie do wykonania [soczek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki SID za obiektywną opinie [lol]Postanowiłem pójść za waszą radą i zrobić pracę samemu (+ - wasza pomoc) oraz postaniwiłem się bardzo wzorować na tej grafice mojego kumpla co uważam za łatwiejsze i orginalniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem w regulaminie nie musi być ale trzeba to zaznaczyć w INFO i które to jest bo inaczej byłby to plagiat gdyby się ktoś chciał podpisać pod coś czyjegoś.

 

[Edited on 8-4-2003 by RadX]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUUUPA :( nie zapisałem ostatnich zmian kaptura ale spox dziś możę jeszczę poprawię. Wreszcie uzmysłowiłem sobie na czym się wzorowałem oczywiście prócz DD spójrzcie na mojego Avatara mam go z RS\'owego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POTRZEBNA POMOC ! Czy ktoś wie czy możliwe jest (ewentualnie jak) zwiększyć ilość punktów kontrolnych NURBSA ? Nie chodzi mi przy tworzeniu tylko po już deformacjach. Jak kaptur ma być taki jak na rysach to jeżeli się nie da dorzucić punktów to będę musiał przejść do edyscji meshów a wolabym na samym NURBSIE. ps. A może zostawić jak jest ? bez tego małego wygięcia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Rad ten kaptur narazie przypomina mi Czopek [lol2] ale czekam na kolejne updaty [pokazal jezyk]...jak spiepszysz mojego kostuche to normalnie Cie w budzie [killer] na oczach Paplińskiej...co do wypowiesz uncla to Rad nie napisał że wykorzysta model SID\'a...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie udało sie załączyć orginału \"śmiarci\" :P szkoda...nie będe zagracał formum...bo padnie i co będzie...jak będziesz chciał to podeśle Ci orginał..tam masz ładnie przedstawiony ten kapturek [lol]...

 

[Edited on 11-4-2003 by Phantom]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki o przypomnienie o Sim Cloth\'cie. Do MAXa2 miałem a do tego przed chwilą ściągnołem ps. Jak macie jakieś inne fajne pluginy (najlepiej darmowe ;-) )to piszcie ich nazwy i do czego służą bo to git ułatwiająca (czasami nie tylko) sprawa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności