Skocz do zawartości

AffterEffects - DIVX ?


Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanko jak mozna w AF zapisac plik avi do Divxa lub Xvida? w liscie codekow do wyboru jest jedynie jakis cinepak i inne, ale nie ma divxa, a jak uzyje tamtych to plik zajmuje 2mb(gdzie przy divixie zajmowal by 200kb) wiec jak to zrobic? trzeba miec jakis plugin aby zapisywac do divixa?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie polecam AE do kompresji filmów, lepiej zapisz film bez kompresji w avi a później skompresuj obraz w VirtualDubMod a dźwięk w NanDub2

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie AE nie ma jakos supportu innych codekow z systemu. Moze sie je instaluje jakos inaczej. W kazdym razie Jagoda dobrze mowi. Tylko VirtualDub tez sobie dobrze radzi z kompresja dzwieku wiec chyba nie ma co rozbijac sie na dwa programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie AE nie ma jakos supportu innych codekow z systemu. Moze sie je instaluje jakos inaczej. W kazdym razie Jagoda dobrze mowi. Tylko VirtualDub tez sobie dobrze radzi z kompresja dzwieku wiec chyba nie ma co rozbijac sie na dwa programy.

 

 

Leander a jednak ma:) naciskasz CTRL + M i masz pelna liste kodekow do wyboru w tym takze DIVx :) a teraz pytanko jakie najlepiej ustawienia zrobic w divixie aby plik wygladal jak najlepiej przy jak najlepszej kompresji?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo premiere mi on ladnie kompresuje niewiem czy dobrze radze ale mi naprawde ladna kompresje robi pozdrawiam

Premierem do DivX'a, mi to on jakieś takie dziwne artefakty robi na obrazie (AP Pro 1 i 1.5), a zresztą po co uzywać takiej kobyły do zakodowania do divx'a jak mozna to zrobic wspomnianym wcześniej virtualdubem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności