Skocz do zawartości

[Sprzedam] 2x PC + Monitor


Fargate

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z wyjazdem za granicę muszę się pozbyć się sprzętu na którym pracowałem

 

Specyfikacja:

 

Zestaw 1 do pracy:

 

Procesor: Intel 5820k (Chodził na 4.1 Ghz w ostatnie upały zjechałem na 3.9 bo ustaliłem sobie górną granice temp podczas 100% obciazenia nie wiecej niz 80c – na standardowym napieciu, procesory nigdzy nie były dowoltowane)

 

Płyta główna: MSI Mpower x99s (ms-7885) Ogólnie nie mam do niej żadnych zastrzeń – nie było zadnych problemów.

 

Pamieć ram 32GB nisko taktowanego ramu Crucial – Jako ze taktownaie nie ma zuwazalnego wpływu na renderowanie na tej platformie nie zależało mi na czymś szybszym (jak toś potrzebuje to dowiem so to za kości dokładnie) 4x8 w Quad channel.

 

GPU : Nvidia GeForce GTX 970 GYGABYTE – Nie renderowałem na niej projektów ale vievporty w 3dsmax dałały w pożadku.

 

Chłodzenie CPU: Corsair Hydro Sieries H110 – Chodziło o to by temperaturki były stabilne i było wzglednie cicho.

 

Obudowa: Aquarius X90 – Prosta, pojemna, i kilka wiatraczków do wentylacji.

 

Dysk SSD: Samsung EVO 840 – Na system + maxa – sprawował sie dobrze.

 

Dysk HDD: 2TB na inne dane (jak któś potrzebuje dowiaem sie co to za dysk dokładnie)

 

Zasilanie: LEPA B700M – Ogólnie w pożądku, kiedyś pękła łopatka w wiatraczku – wymieniony na inny taki sam (nic nie było lutowane itp) od tamtej pory chodzi elegancko.

 

Napęd DVD-RW – nie wiem jakiej marki – jesli komuś zależy to sie dowiem jaki.

 

Zestaw 2 render node:

 

Procek : Intel 5820k @ 4.3 nie woltowany

 

Płyta Główna MSI Mpower x99s

 

Pamięć ram 32GB Crucial

 

GPU: Nvidia Geforce gt210 (Wsumie po to by się komputer właczał – logowałem sie do niego po sieci)

 

Chłodzenie CPU: Corsair Hydro Sieries H110

 

Obudowa: Aquarius X90

 

Dysk SSD Samsung EVO 840

 

Zasilacz 500W BeQuiet – jak potrzebne dowiem sie dokładnie jaki.

 

Do całości monitor : Dell u2713h

 

Chciałbym to w całości z odbiorem osobistym (Żeby sobie każdy przy odbiorze przyjechał sprawdził, przetestował ze wszystko jest ok)

 

Mogę ewentualnie Sprzedać CPU + Płyta Główna + Chłodzenie + RAM wysyłkowo.

Mogę to wystawić na allegro.

 

Oferty lub pytania na email : [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności