Skocz do zawartości

Living dead: Warrior


Barył

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Postanowilem dolaczyc sie do bitwy :)Traktuje to bardziej jako mozliwosc nauczenia sie czegos nowego.Jestem poczatkujacy (6miesiecy maxowania :) ) a wiec to co tu bede przedstawial nie bedzie na wysokim poziomie...Licze na wasza pomoc :)[piwo] nie wiem czy wyrobie sie w czasie poniewaz mam bardozmalo czasu dziennie namaxa... jak znajde godzinke to jestem happy... :)

 

Postac ktora sie postaram stworzyc to wojownik przywrocony do zycia (troszeczke ulepszony) w swiecie rownoleglym do naszego ktory uciekl z laboratorium w ktorym zostal wskrzeszony i przeniosl sie przez wrota czasoprzestrzenne do naszego wymiaru w czasy gdy po ziemi chodzili samuraje :) z gory dizenx za wszelkie uwagi :)

 

Pytanie do admina :) czy temat jest zgodny z regulaminem? :P

 

Oto pierwszy render :) glowa wyglada troche jak u smoka :P ale oto chodzi :D

 

[Edited on 7-4-2003 by Barył]

 

[Edited on 9-4-2003 by Tesaurus]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zapowiada się interesująco :) Rogi się dobrze prezentują i dodają głowie pikanterii :D Tylko mam pewne wątpliwości co do jej kształtu. Bo jeśli chodzi ci o humanoidalnego wojownika to będzie pasować, ale jesli to ma być człowiek to powinieneś ją upodobnić do ludzkiej czaszki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bedzie humanoidalny wojownik :) nie czlowiek:) a tak na marginesie he to qrde

przeisntalwoalem maxiora i dzieje sie to co przed reinstalem :| tzn wyskakuje mi jakis pieprzony blad gdy np cosik robie a pozeioj przechodze do mesh smootha albo nei wiem cofam cos itp :| nie wiecie od czego to moze byc?

-pozdrawiam :) i znowu :| teraz gdy chcialem mesh smootha dodac...:( why me??

 

tyle zdazylem zrobic (czyli w sumie maaalutko) przez to ze mis ei tak wali :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:(:(:(:( niestety chyba nie bede wstanie dokonczyc mojej pracy poniewaz nei wiem dlaczego ale wali mi sie max przy tej scenie...przy modyfikatorach...glownie przy mesh smoothie...przeinstaloalem maxa ze 3 razy i nic...otworztylem inna scenke i loz..moze zaczne cosik innego:( pozdrawiam :( jakis pieprzona klatwa mnie sie czepila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) ok wszych ozalezy od jutrzejszego dnia...jezeli bede robil dalej i nic nie ebdize sie walic co 3 minuty to robie dalej jezeli nie to robie cosik innego... a tym czasem wrzucam mala czesc zbroji jutro sie w nia pobawie ebdzie wygladac duzo lepiej niz ta tu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kolejny update :) niestety od jutra bede wszystko robil wolniej...przez pare dni bylem chory i sobie moglem robic a jutro do szkolyspowrotem i ceka mnei nauka...:(

-pozdrawiam i czekam na wasze opinie i komenatarze :D [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował dodać mu na pysk troszke szczegółów - np: wory pod oczami (tak wogóle to mógłbyś mu zrobić oczodoły), dziury w nosie i zmarszczki na nim.

 

To tak na gorąco... ale za zbroje to masz[soczek] chmielowy ;)) - fajowa

 

miłej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barył nie wiesz jak cos zrobic ?? mam dla ciebie odpowidz - SPLAJNY :P . Przecierz to takie proste . A tak ogooleni to jest spoks , tylko , tak jak to zaiwazyl przedmowca , to cos wyglada jak ozdoba , pogroob to na srodku i bedzie looz. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności