Skocz do zawartości

czy to mozliwe do zrobienia w Illustratorze ??!!


jimmy

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

na cgtalku natknalem sie na linka do czegos wrecz nieprawdopodobnego....

 

http://www.photoshopcn.com/bbs/viewthread.php?tid=150569&fpage=1

 

czy cos takiego jest do zrobienia w wektorach??!! jesli tak to koles jest nienormalny chyba, musial poswiecic conajmniej grube kilkaset godzin na jedna taka fotorealistyczna pracke... jak dla mnie to juz ewidentne przegiecie. popatrzcie tylko na tego psa na samym dole. szkoda gadac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Coz, za poprzednikami na tamtym forum moge tylko powiedziec żČ,ĘĐĂćÉϵÄĘ齲Íř¸ńµÄĽ¸şőĂ»ÓĐ......

 

A serio, to dla mnie robota glupiego. Odtwarzanie w 120% fotki techniką znacznie żmudniejsza niz 3D a pozbawioną funkcjonalnosci 3D. Bym oddal honor, jesli takie produkcje maja zastosowanie komercyjne, ale watpie. Tzn na poewno maja, ale czy poswiecony czas sie zwraca.

 

Ale generalnie jest mozliwe, w ilustratorze chyba mozna rozpiac siatke o dowolnej gestosci i w obrebie pojedynczych (?!) "face'ów" bawic sie do woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne oskarżenia o fotorealizm ze strony grafików 3d? dla mnie wektory maja swą siłę właśnie w płaskich plakatowych kolorach, szczerze mówiąć, ale jak sie nad tymi pracami zastanowić, to ciarki przechodzą...

 

aha, a propos funcjonalności-no to podstawowa cecha wektorów, przecież panowie, skalowalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności