Skocz do zawartości

Animowane logo


haliq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmmm... IMHO o ile logo jest w miarę proste i efektowne, jego animacja również (no może z pominięciem samego jego upadku o czym już było pisane), to napis MAZE i INTERACTIVE + jego glow już nie jest ciekawy ale to w ogóle :/.

Prostsza czcionka, mniej zajmująca przestrzeni na ekranie, napis INTERACTIVE dłuższy niż logo (co już jest i tak bym zostawił) i trochę całość zmniejszyć - to moje rady :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups.. to faktcznie nienajlepiej się rusza... i szkoda że nie ma cieniowania w czasie ruchu.... na końcu może się rozświetlać do płaskiego koloru, ale w czasie obrotu animka by zyskała dzięki cieniom... i szkoda że nie ma podłoża, ktore by zbierało miękkie odbicia... to by dodało smaku całości... ale najpierw to porządnie zanimuj!! Samo kręcenie jest ok... a potem możesz się wesprzeć reactorem jeśli nie czujesz się na siłach. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Z tym cieniowaniem to mam sytuację patową. Logo powinno być na czarnym tle, a na nim nie będzie widać cieni. Tak sobie myslałem, żeby dopiero na koniec tło zmieniło kolor na czarny. Dzięki za komentarze, praca w toku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru: zastosowałem się do twoich rad i przerobiłem logo(link poniżej). I jak teraz? Później to od nowa zanimuję.

Asblaze: Dzięki za radę z cieniem, wpisanie tego w koło nie przejdzie

Tweety i Prabab: Po reinstalu nie mam kodera mpeg. Jak tylko zainstaluję to przerobię na mpeg. A QuickTime'a macie?

 

http://www.lomonki.div.pl/proc/logo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może coś takiego...

 

kamera wędruje "wewnątrz" twojego labiryntu (od środka do zewnętrznej) i na ostatnim łuku "trąca" logo, które zaczyna wirować (jak na twojej animacji) i...

 

popraw upadek i koniecznie zmień czcionke na coś bardziej zjadliwego

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff. Ostatnio nie miałem za dużo czasu, ale w końcu znalazłem go trochę i dopracowałem animkę. Upada teraz wg bardziej naturalnie (obserwowane na wieczku od pudełka po kawie :D) Przerobiłem też logo zgodnie (?) z waszymi propozycjami. Plik waży ok 1mb. Billay - dzięki za radę, ale scenariusza zmieniać nie mogę.

http://www.lomonki.div.pl/proc/logo.avi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności