Skocz do zawartości

Living Dead : Eddie


marcoos

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysł :

 

brak, jak cos sensownego wymysle to napiszę, na razie nie mam ochoty na historyjki o pokemonach,mandze, zombie, kosmitach itp tandecie ... :)

 

Inspiracje :

 

głownie Eddie ( postać która się pojawia na wszystkich okładkach Iron Maiden), facet perfekcyjnie oddaje temat Living Death

 

Szkice itp.

 

Nie ma, niechciało mi sie zrobić :), jeżeli jakimś cudem znajdę czas na kontynuowanie tej pracki (a bardzo w to wątpie) to Eddie miałby się znależć w sytuacji i sceneri podobnej do tej z okładki X Factor (być może nie aż w tak drastycznej formie ) Jak znajdę skan wspomnianej okładki to natychmiast podrzucę

 

[Edited on 9-4-2003 by Gotham]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Originally posted by aNdREa

Ktos, bodajrze SiD robi juz ta postac. Mysle jednak ze to nic nie wyklucza.

 

kurcze ! ostatnio byłem ze trzy dni offline i nie zauważyłem , Ale wpadka ! wybrałem sobie nawet dokładnie ta samą okładkę :nie wiem czy ktos uwierzy ale to przypadek ( i tak pewnie nikt nie uwierzy, hi, hi ), przy czym ja chciałem właśnie zrobić go w takiej sceneri jak na okładce ( stół w

prosektorium ) a nie wstającego z grobu, w kazdym razie ja pewnie tego i tak nie skończę ...

 

[Edited on 7-4-2003 by marcoos]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Pablo

wiec kontynujuesz ta bitwe? a poza tym to ekstra wymodelowane...tylko to uszko ma byc takie male? bo nie wiem

 

tia uszko ma być takie małe bo to \"cos\" co było kiedyś uchem teraz jest już tylko otworem w czaszce :)

 

jak znajdę czas to będę kontynuował, aczkolwiek zamierzam pójśc w klimat techno/wszczepy/sf (może coś w stylu \"somewhere in time\") na pewno nie będę robił grobu itp. zombicznych klimatów

 

poniżej wersja z silnym smooth ale wyglada to nienajlepiej bo traci kontury i bryła jest zbyt mocno wygładzona

 

 

[Edited on 8-4-2003 by marcoos]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oopss chyba mi sie wydaje ze ktos tu mnie dochodzi , nie bedę sie juz czepiał wierze ze to przypadek heh nie mam pretensji mimo ze byłem pierszy co do tej postaci i obrazka kontunułuj i powdzenia rzeczywiscie bedzie trudno nie wycofam sie z tego bede walczył

good luck :D

 

[Edited on 8-4-2003 by SiD]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włąsnie nie dla mnie to jest zdrowa rywalizacjia i dobra zabawa przy której wiele mozna sie nauczyc , powarznie bardzo wiele , i nie martwie sie ze ktos ma podobna pstac lepeij wymodelowaną odemnie czy tez nie ?

 

To jest tylko zabawa i to jest waszne ( tak mi sie wydaje wkazdym bądz razie hehe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Pablo

i dobrze powiedizane...bitwa jest po to aby sie w niej czegos nauczyc i wyjsc na prawidziwe wyzwanie :]...tak 3mac chlopaki GL dla Was @LL[spox][piwo]

 

IMHO bitwa to przedewszystkim zabawa, coś w stylu partyjiki bilarda przy piwie ze znajomymi, jeżeli ktoś szuka i oczekuj sławy,pieniędzy, itp. to chyba źle trafił, każdy tutaj sobie dłubie dla przyjemności, nie ma nogród finansowych ani rzeczowych i bardzo dobrze :) dzięki temu jest fajna atmosfera można liczyć na pomoc, wsparcie itp. a nie ma kolejnego wyścig szczurów jak w innych contestach i odzywek typu \" nie powiem jak to zrobiłem \" \"nie pokaże siatki\" \"nie powiem jaką metoda/softem to zrobiłem bo to moja tajemnica\" itp.

 

dla zainteresowanych siatka bez smootha, następny update za tydzien lub nigdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

i dobrze napisane Macroos:][piwo]...co do pracy..wszystko fajnie..tylko bym dal troche wiecej tych uwybrzuszenien przy zebrach...oraz czy ta glowa nie ma za bardzo wysunietego luku brwiowego? ( zaznaczylem na obrazku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...oraz czy ta glowa nie ma za bardzo wysunietego luku brwiowego? ( zaznaczylem na obrazku)

w sumie to tak miało byc ale dzięki za uwagę czasami traci się dystans do tego co się robi, pomysle o tym, bycmoze rzeczywiście jest za duzy (?) [ widać to szczególnie na obrazku poniżej ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> Pablo : jeszcze jedna mała uwaga, silniej kompresuj obrazki, mój pic miał tylko 35kb, ten sam po narysowaniu przez Ciebie kółka ma 75k, szkoda miejsca na forum, Nie wiem jak innym ale mi coś forum ostatnio powoli się ładuje (przeciążenie bitwą ???)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by marcoos

-> Pablo : jeszcze jedna mała uwaga, silniej kompresuj obrazki, mój pic miał tylko 35kb, ten sam po narysowaniu przez Ciebie kółka ma 75k, szkoda miejsca na forum, Nie wiem jak innym ale mi coś forum ostatnio powoli się ładuje (przeciążenie bitwą ???)

 

oki Macroos :)..nastepnym razem beda mniejsze JPEGI[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

 

Widze ze moja wypowiedz wywolala dyskusje a ja sobie chcialem napisac cos dla rozluznienia :). No nic, wyszlo jak wyszlo, wszyscy mnie zjechali ze jestem nedzny i tak dalej, ale... Ale nikt mi nie powie ze fajnie by bylo wygrac, bo nie wierze ze kazdy mysli, ze on na pewno nie wygra. Sorki, ze obudzilem w was ducha niezaleznych walczacych z system

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darkelf

 

Daj spokój i nie uzalaj sie wiesz ... ludzie na swiecie maja wieksze problemy , np. znam slodie 6 letnie dzienko, dziewczynke co ma guza na mózg , kumasz ma 6 lat i lekarze nie dają jej szans na operacje a zycia dłuzej nisz pól roku to znikoma nadzieja , smutne ale jak prawdziwe , wec wez sie w garsc i do roboty ,

Mi akurat nie zalezy aby wygrac a tu mam jakis cel , i trzymam sie go jak moge , rozumiesz ??

 

3 maj sie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No No... z tego co widze, zapowiada bardzo ciekawy model... juz da sie wyczuc dosc ciezki klimat -> bravo!

Osobiscie nie przepadam za takimi klimatami, ale to juz moj problem ;)

Ogolnie wszystko rozwija sie w dobra strone!

 

A co do ogolnej bitwy -> rywalizacja zawsze potegowala chec dzialania, motywowala, mobilizowala....

Dobrze ze istnieje cos takiego jak Bitwa, gdzie ludzie moga sie wiele nauczyc, poznac innych ludzi.... Wlasnie dlatego poczatkujacy maxowcy biara udzial w bitwie, choc wiedza ze maja nikle szanse na wygrana, dla nich wazniejsze sa doswiadczenia wyniesione z tej rywalizacji.

 

Hmm... powiedzialem co wiedzialem i zamilklem ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności