Skocz do zawartości

Living dead -Freaky Doc


Tesaurus

Rekomendowane odpowiedzi

Tu jest miejsce na moja postac. Zaczne ja modelowac w weekend czyli w ten czwartek, piatek i sobote. Nie mam zadnych szkicow, pomysl siedzi w glowie, Dojrzewa juz od tygodnia.

 

 

Postacia jest szalony naukowiec, ktory zginal w pozarze swojego laboratorium. Dzieki dobremu sercu swoich kolegow naukowcow powraca do zycia aby prowadzic dalsze prace nad uzyskaniem syntetycznej tkanki ludzkiej. :)

 

 

[Edited on 13-4-2003 by Tesaurus]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pracka mi sie podoba :] niezle wymodelowane ( wkoncu pan Tesaurus zna sie na rzeczy)...pytanko...czy dorobisz mu na tej bliuzeczce zameczek? i czy bysmu dal troche wiecej masy bo jak na tak duza glowe nie jest troche za chudy...no chyba ze autor tak chce..to sie nei czepiam

 

pozdro[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe niezle szurniety gosciu!!! Od razu skojarzyl mi sie ze stuknietym fryzjerem z jednego odcinka genialnej bajki \"Courage the cowardly dog\" [lol2]

Wspaniala profesjonalna robota!

 

pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Tesaurus - jestem pod wielkim wrazeniem z jednego zasadniczego powodu (pomijajac oczywiste kwestie typu modelling, czy tekstury) - chodzi mi tutaj o inwencje tworcza, umiejetnosc stworzenia oryginalnej, charakterystycznej postaci... RE5PECT :)

 

*nawiazujac do wypowiedzi Darkelf\'a - ciesze sie, ze nie jestem jedynym, ktory sie troszke odroznil... :) [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phantom:

 

Originally posted by Phantom

hmm...coś mi te colory troshke nie pasują do ogólnego konceptu doktorka...nie ma białego fartushka...żadnych oznak że ten typek to doktorek...pozdro...

 

 

 

Wlasnie dlatego nazywa sie \"Freaky doc\" -Moze to oznaczac, ze jest kaprysny, fenomenalny lub moze rowniez byc wybrykiem natury :)

 

Zmierzam do tego, ze nie jest to przecietny naukowiec (doktorek) tylko taki troche \"odjechany\", wyluzowany, a zarazem pelen energii, bardzo dociekliwy, itp... Stwierdzil, ze biale fartuchy wyszly juz dawno z mody a i tak nigdy nie byly praktyczne (szybko sie brudza).

 

W scenie koncowej doktorek bedzie siedzial na krzeselku (takim bez oparcia) i bedzie cos grzebal przy jakims dziwnym urzadzeniu lezacym na okraglym stoliku za nim bedzie kawalek sciany i moze cos jeszcze dorobie (piecyk z rura ktora odprowadza spaliny)....

 

Po weekendzie nastepny update bedzie, jesli Rafael mi pozwoli do kompa zasiasc bo nie mam swojego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mistrza grozy moim zdaniem super i widac ze kolega ma wlasny niepowtarzalny styl / krde niewiem czemu tu wcesniej nie zagladalam [co?] /

wyglada naprawde oszalamiajaco jak dla mnie texturki na butrli bomba ! modelig tez super pomysl oryginalny

heh tez bym tak chciala texturowac cholerka

 

[piwo] dla mistrza grozy Tesaurus a !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko peknie to wyglada :))...tylko pytanko....czy czasem nie lamiesz regulaminu??? przecierz nie moze byc sceny tylko sama psotac...bez zandego otoczenia...a u Ciebie tego pelno jest...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności