Skocz do zawartości

Living dead : The lost war (SKOŃCZONE)


sith_LORD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 433
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie jestem pewien czy modertor dopusci te postac zauwarz ze jest tam duszo czesci mechanicznych musisz sie zapytac czy jest to mozliwie dopuszczalne bo czesci mechanicznych musi byc jak najmniej wiec skontakuj sie z moderatorem i zapytaj sie o zdanie zanim zacznies zmodelowac

 

Powodzenia super rysunek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tjeśli chodzi o rysunki ...to odpwiedź brzmi \"tak\", wszystkie są mojego autorstwa(rysuję komiksy)....bardzo mi zleży na tym aby ten projekt przetrwał, projektując te postacie, poczułem do nich duży sentyment, właściwie to i tak zamierzam go Ciągnąćdalej nawet jeżeli przepadnie....wydaje mi się że nie powinien przepaść, właściwie nie łamie reguł itematyki bitwy...no ale to już zależy od moderatora...[yes]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Sid.....

 

Pablo prosił o galerię więc proszę... wdziale rysunki umieściłem swoje prace rysunkowe... życzęmiłego oglądania..

moj POST nazywa się:

\"ANOTHER WORLD by MARCIN FILIPEK (Gallery) \"..mam nadzieję że każdy trafi ..mile widzane komentarze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ..hmmzastanawiał mnie taki dziwny znaczek (ółta koperta z dziurą)ale..już go nie ma.... jeśli chodzi o nogi i części mechaniczne to staram sięrealizować projekt według wstępnych szkiców(tzn. uczymać go w tym charakterze)..i takie mi odpowiadają.....przynajmniej taki efekt chciałem osiągnąć.... a jeśli chodzi o włosy to jest modyfikator \"fur\"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) kliknij na nick Gothama wyswietli ci sie info o nim i u gory po lewej bedizesz mial cosik takiego jak Send U2U klikasz i wysylasz do niego info :) on ci odpisuje i widzisz w prawym gornym rogu tam gdzie jest data info ze jestes zalogowany itd inofo ze ci odpisal :)

 

Coraz fajniej wyglada twoj modelik :)

-pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[wow]uuu... moze sie powtarzam, ale zapowiada sie faktycznie CIEEEEZKA bitwa...

 

bardzo ladne szkice... a modelling... hmmm... duzo szczegolikow (pierwsze skojarzenie - wspomnienie dziecinstwa - LEGO Technic :P) hmmm... skoro juz robisz taki dokladny model, to czy nie byloby warto zrobic tych czesci machanicznych delikatnie wygladzonych? bo teraz to jakos tak kwadratowato wyglada... moze sprobuj zagescic siatke na brzegach albo pobawic sie waga wierzcholkow... :)

 

pozdroofki (GDANSK RLZ [piwo])

powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to siędziś zasiedziałem..Boże czwarta godzina....jak ja rano wstanę..no nic wysyłam to co nowe...

 

zacząłem modelować tors...ale chyba źle to robię(chyba na łaty się przerzucę...)jak ktośzna dobry sposób na modelowanie głowy i człowieka to proszęo kontakt...[rotfl]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jesli chodzi o tors to sie nic nie doczepie :]...niezle Ci to idzie :)...jedynie co mnei intryguje to te sprezynky na tych mechanicznych nogach...czy nie sa one za male aby utrzmac taka machine?? moze tam bedzie jescze jakas belka czy cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności