Skocz do zawartości

Living Death : Slimeborg


RoMbi

Rekomendowane odpowiedzi

Oki, wiec zachecony przez pewnego osobnika postanowilem wystartowac w bitwie. W maxie bawie sie w sumie gdzies od pol roku tak że prosze o wszelaka pomoc i sugestie.

Moj model nazywa sie Slimeborg cos bardziej do niego pasuje Potwoor Spagetti :P , rysuneczek niestety nie jest moj (a szkoda) , sciagnolem go z sieci (chyba z tej samej strony co Pablo). Jest to typowy Upior-mutant ;) powstały z martwych pod wpływem jakis magicznych mocy z zaswiatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pablo , milem szczescie ze nie wybrales tego szkicu bo niewiem czy bym proobowal zrobic jakis inny :) .

No, a co do pracy to zrobilem szczeke , tylko niewiem czy zrobic uzebienie , moze wstawic tylko pare ząbkoow, co o tym myslicie? A co do pekniec to wezme sie za nie pozniej , narazie to chce skaczyc ogoolny wyglad czaski , pozniej przekonwertuje ja na mesza i pobawie sie w tego typu sprawy.

A tu macie rendera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, ludzie , nie slodzcie mi tutaj ciagle bo w samozachwyt popadne :P , ale dzieki za wypowiedzi , i zalaczam czaszke juz z wszystkimi zebami. Teraz sie wezme chyba za robienie jakis bruzd , pekniec itp , ale niewiem czy jeszcze dzis cos zrobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis niestety mam miej czasu niz wczoraj i nie zrobie az tyle ( szkola sux :mad: ). Wziole sie za robienie pekniec na czaszcze i musze powiedziec ze myslalem ze mi to szybciej pojdzie, ale nic. Na razie zorbilem pekniecie na skroni , dorobie jeszcze na czole i jeszcze moze pare mniejszych. Powiedzcie co o tym myslicie , bo ja jeszcze nie jestem do tego przekonany , musze z tym pokombinowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosiadlem sie dzis do kompa i zaczolem modelowac korpus mojego Spagetti monsta, no i oto efekt . Jest to w sumie mój pierwszy jakos anatomicznie podobny korpus ( wczesniejsze to byly jakies krzywe boxy :P ) , a napewno pierwszy ze splajnow , ale mosze powiedzec ze coraz bardziej sie przekonuje do splajnow. Jak narazie mam przednia cześc , niedlugo wezme sie za tylna. Nie wszystko wyglada jak u normalego człowieka , ale w koncu spagetti monsta to nie czlowiek :P , Ta szyja jest taka pofaldowana poniewarz bedzie przechodzila tak jakby w spagetti co mu z buzi wystaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZe. zrobilem juz plecki , i mam juz caly korpus , brzuch jest taki dziwny bo ma byc , wiesz wkocu to truposz do mu sie wnetrznosci rozkladaja czy cos to pecznieje i ma taki dziwny brzuch :] a pozatym to nie konkurs pieknosci zeby miec piekny brZuch tylko bitewka dziwnych potworkow :D , a te zeberka tak zrobilem zeby taki gladziutki nie byl :]

No , a oto caly korpus :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czacha jest bardzo spoko.

Natomiast zuchwa jakos dziwnie konczy w nia wchodzi, Poza tym spaghetti zbyt drastycznie sie zweza, zamiast zaczynac, powoli i swezac sie coraz bardziej, dostales koncowke jak w olowku, ale tak ogolnie to jest bardzo spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te spagetti bede musial tak robic jak moowsz , bo tez mi sie troche ni podoba , a czache narazie jest czysciutka i gladziutka bo myslalem zeby \" postaarzyc\" ja juz tylko texturami , z texturami to bede mial chyba najwiekszy problem , bo sie niezbyt na tym znam ale sprooboje cos pokombinowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rombi - co do brzucha, to on nawet u truposzow ma miesni tyle samo, co u zywego czlowieka... zawsze jest to SZESCIOpak, a nie DZIESIECIOpak... :P u Ciebie to wyglada, jakby na brzuchu koles mial pod skora 10 parowek ulozonych rownolegle parami... ;)

 

co do reszty - fajna czacha, tylko troszke kaszaniaste pekniecie...

 

pozdroofki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności