Skocz do zawartości

flowers


Rekomendowane odpowiedzi

no ladny render podoba mi sie idea i wykonanie tez

strasnie \"chore\" / w dobrym tego slowwa znaczeniu/ swiatlo :)

nie lubie abstrakcj ale ta mi sie na swoj sposob podoba

ladna pracka ladna

 

btw dla kogo te kwiatki ? ;)[hmmm]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja mysle że ogród to byłby naprawde dobry pomysł :) ale własnie z takich srebnych kwiatków... na pierwszym planie by były takie trzy większe a na taka łąka srebnych kwiatków... + gdzieś mógby sie znaleść jeden szklany... lub poprostu zwykły kwiatek biały... (dla kontrastu, żeby wszystko nie było takie monotonne) a i tło i oświetlenie musiałbyś zmienić na bardziej takie mroczne.. metaliczne.... Tło mogło by być jakby zapowiedzią tego co na dole, czyli na tle tzn na niebie mogły by sie znaleść zmirrowane rozmazane nie wyraźne kwiatki... może jeszcze mgła... żęby to sprawiało wrażenie dość wczesnego poranka... na kielichu tego szklanego mogły by jeszcze wisieć krople rosy.... jeszcze jeden pomysł to żeby na pierwszym planie był jeden wyszczególniony srebny kwiatek i drugi szklany (lub zwykły kwiatek [osobiście jestem za zwykłym ]) dotykał jego kielicha swoim kielichem będąc do góry nogami albo jakoś tak...

 

popracuj nad tym, nie zostawiaj tego tak bo mogło by być z tego naprawde cuś więcej

powodzenia

 

 

[Edited on 8-4-2003 by SCORPI]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[szczęka u somsiada- piętro niżej]

swietna pracka, reweklacyjnie dobraany materiał, sietne kształty, jedyne cio moznaby popraiwć( mozna- jak dla mnie) to cienoe, momentalnie za ostre, gdyby byly gladsze, to ladnie lagodzinyby,ostrą geometrie kwiatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności