Skocz do zawartości

praca w 3d??jak??gdzie??


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam sobie watki i piszecie ze zarabiacie na 3d :):)

i to nie sama "mafia" 3d:):) tylko duza czesc (mlodzi tez)

ja tam sie nie znam jestem zielony:)

i sie chcialem spytac jak mozna zalatwic sobie prace w 3d nie chodzi o stala ale takie cos jak modele robic na zlecenie itp.

slyszalem ze sa jakies stronki gdzie sie umieszcza pliki i ludzie je kupuja...

jak byscie mogli mi powiedziec cos o "pracy"w 3d

nigdy sie tym nie interesowalem ale wkoncu jakies grosze (jak bym z 10zl dostal fajnie by bylo;);)hehe) moze bym dostal:):)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nielot ja ci szczeze powiem ze ja to bez znajomosci to chyba ani jednego bym nie dostal :D a pozatym we wrocku jest kilka agencji reklamowych mozesz sie przejsc czasem daja jakies zlecenia a jak robisz tez www to przejdz sie po klubach bo tez mozna zleconko lyknac :) niestety znalezc cos jest naprawde ciezko :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RK ma racje zadko sie zdaza ze akurat przypalecze sie do Ciebie klient , wystarczy ze wejdzie na max3d.pl i juz nawiaja sie 321321321 grafikow lepszych od Ciebie ktorzy zrobia to szybciej, lepiej, drozej ^^

 

Ale z tym szukaniem tez jest ciezko , jednak najlepiej miec duzo znajomkow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ? Znajomi są zwykle dobrzy kiedy czegoś potrzebują albo jak wiedzą że masz dobrą sytuację i możesz coś załatwić- jak akurat jest na odwrót i czegoś potrzeba to nagle nikt nic nie wie i nie ma żadnych kontaktów. Przykre ale prawdziwe- pierwsza zasada freelancingu- "umiesz liczyć- licz na siebie". Chyba że wasi znajomi zachowują się inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że wasi znajomi zachowują się inaczej...

tja akurat juz kiedys pisalem na ten temat i moje zdanie sie nie zmienilo ;)

 

Ale sa tez wyjatki.

 

zalozmy firme we wroclawiu;)

 

i co bedziemy robic grac caly dzien w bierki podwoda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem jeszcze pocztakujacy i na prace nie nazekam, zawsze sie cos znajdzie tylko trzeba chodzic, pytac i szukac. zajmuje sie grafika od roku i kupilem sobie za to juz samochod (co prawda za 2 tysiace:):) Maluszka hehe) ale place sobie tez miesiecznie 400 zl na studia:) i jestem szczesliwy ze to robie:) wystarczy popytac i poszukac zawsze cos sie znajdzie:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcz jedno pytanie odnosnie Turbosquida: bylem na ich stronie i wiele z modeli (sprawdzalem glownie po postacich ludzkich) jest takiej sredniej jakosci. jak to jest, ze oni kiedys tam kupili i narazie nie biora i nie potrzebuja nic niowego?

poprostu chodzi mi o to, ze na sieci mozna spotkac mase lepszych modeli i az dzwine, ze te modele nie trafiaja do takich firm jak Turbosquid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem o Turbosquid ludzie sami wstawiają takie modele jakie chcą- a że nie wszyscy mają tą odrobinę samokrytycyzmu to wygląda to tak jak wygląda. Biorą niemało ale z drugiej strony mają podstawową zaletę- nie mataczą z pieniędzmi. Coś za coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klicek to dla ciebie cos trudniejszego. taki model z unwrapem zrobisz za dyche? jesli tak to z przyjemnoscia dam wam zarobic :)

 

To oczywiście znaczyło 10 za godzinkę:>

 

A ja mam pytanko. Jak przy takich zleceniach rozwiązuje sie problemy software'owe? Czyżby wszyscy uzywali Blendera?:>

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja was rozumiem ze nie chcecie konkurencji(tez bym nie chcial):):)

ale wydaj mi sie ze moje prace (beda) warte z chodzby ta dyche(teraz bo pozniej licze na wiecej:):))

 

heh szeryfie te pierwszy model to bym zrobil nawet za 10 ten drugi to juz troszke wiecej tylko byl by maly problem nie umiem texturowac(musze sie wkonu nauczyc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie przypominam! taki znaczek ---> ;) mniej wiecej znaczy tyle "panowie traktujcie to z przymruzeniem oka" ---> czyt. zart taki.

a tu teraz wielka dyskusja... no jasne, ze nie oznacza. w naszym kraju na bank jest paru zaczepistych grafikow, ktorzy postu nie postawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności