Skocz do zawartości

[architektura] domek


Sypo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym pokazać taki projekcik domku - rzuty dołączę jak najszybciej. Ten skośny twór na którym przewidziałem ogniwa to obniżony ogród zimowy:) Garaż jest duży - z warsztatem i dodatkowym wejściem takim dla ludzi:)Proszę o opinie. Pozdrawiam.

 

Trzy szkice koncepcyjne na początku...

 

dm08.jpg

 

dm09.jpg

 

dm10.jpg

 

Wizki...

 

dm01.jpg

 

dm02.jpg

 

dm05.jpg

 

elewacja północna - przede wszystkim minimum okien, nie znaczy to, że budynek jest niedoświetlony:)

 

dm06.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

niepodoba mi sie elewacja północna.

proponuje wrzucac na wizualizacje takie rzeczy jak rynny, bo one bardzo zmienią wygląd.. i to chyba nie na dobre.

najfajniej wygląda na pierwszym renderze. ogólnie jakoś ciężkie takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzac na szkice odnosze wrazenie ze popadles w jakas swoja wlasna osobista maniere materialową ( czytaj beton).

Mysle ze gdybys pomyslal wiecej nad materialami,.. poszukal, poprzymierzal,..projekcik by ruszyl :)..szkic fantastyczny,..lekki i czytelny,..ale potem Vizka mimo ze poprawna oziebia wszystko .szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we mnie ten domek budzi niepokoj. zbyt chaotyczny i "rozedrgany" choc elewacja polnocna podoba mi sie bardzo.

dolacz koniecznie rzuty bo jak pomysle o tym obnizonym ogrodzie zimowym z oknami od gory to robi mi sie zimno. brrr... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Salvator - czyżbym miał pierwszą ofertę kupna projektu?:):):)

@ fotoas - następny projekt jaki wrzucę już nie będzie betonowy - obiecuję:)

 

Wreszcie zamieszczam rzuty.

parter:

1.jpg

 

piętro:

2.jpg

 

@ peter_muler - ten "totem" :) to taki wiatrak (skrzydła są pionowe)Jakiś już czas temu widziałem w TV nowy projekt wiatraków których skrzydła były właśnie takie niestandardowe - ponoć bardziej efektywnie pracują. Ponieważ dokładnie nie wiem jak wygląda (nie mogłem znaleźć na googlach), a że mniej więcej zapamiętałem ich kształt postanowiłem je wstawić niedaleko domu jednocześnie projektując taki słup do niego.

Załączę inny render gdzie na pierwszym planie jest taka elektrownia z transformatorownię w kształcie walca. (może trochę przesadziłem i jest to śmieszne )ale wymyśliłem sobie wcześniej takie porównanie do żurawia i studni (tylko że tam czerpało się wodę a tutaj energię elektr.)

 

dw01.jpg

 

dziękuję za wszystkie komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to moze bym sie przyczepił do tej garderob na piętrze (nr.4).

Jak po kąpieli wbijesz sie w garnitur to zeby wyjsc musisz znowu przelazic przez wilgotną i zaparowaną łazienke:P...moze odwrotnie?:D

btw.

wiatraki sa ekstra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się bardzo podoba. Szczególnie szkice, i klimat prezentacji. Sam domek ma fajne proporcje i to "rozedrganie". Dla mnie bomba. Może tylko garaż z bateriami słonecznymi ma za dużą tą skośną płaszczyznę - ja bym to "rozedrgał" :) (znalazłem dziurę w całym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja do pokoju nr 12,.jadalni sie czepie,..bo sa drzwi od garazu obok.Jesz sniadanie i wdychasz spaliny bo tato przyjechal wlasnie . Moze te drzwi wywalic laczace garaz i wsadzic je po lewej? pod daszek przy wejsciu?

Troszke labiryntowo tu,..tak zamknac oczka i sie tam przeniesc i mozna zabladzic :)

 

mimo to fajna robota

 

FotoAs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności