Skocz do zawartości

Modele do gier (postacie, bronie) - jak, w czym ??


GiZmO

Rekomendowane odpowiedzi

Doszedłem do wniosku że źle zadawałem początkowe pytania TW

 

1) Jaki program jest najlepszy do robienia modeli, do gier na enginie Quake 3 ??

2) Ewentualnie tutorial dla początkujących do tego programu.

 

Wydaje mi si, że tyle mi wystarczy. Z góry dzięki.

 

P.S. Był podobny temat, ale jako chodziło mi o coś innego stworzyłem nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nie wazne jaki soft , wazne zebys umial w nim modelowac i wazny jest export do formatu gry i dalsze narzedzia do skompilowania jej w grze ... (tego to juz nie wiem)

 

mozesz model nawet w blenderze zrobic ...

 

i jeszcze jedna rzecz ... jak wnoskuje z twoich ostatnich watkow strasznie porywasz sie na ta broń nie znajac nawet podstaw ... nie szukaj tutoriali o broni bo ci nic nie dadzą ... pierwsza rzecz to musisz nauczyc sie podstaw poruszania sie w programie i jego struktury ... gdzie co jest ... co do czego sluzy ...

 

odrazu porywasz sie na gleboką wode ... to chyba taki element zauroczenia sie w grafice ... ja po 4 dniach (nie bylo wtefy jeszcze tego servisu) znalazlem cos takiego jak render :D pozniej odkrylem magiczny przycisk F1 w 3dmaxie i poszlo juz z gorki ...

 

wiec pomysl po co wogle zaczynasz mieszac w CG ... zeby robic bronie czy dla tego ze cie to pasjonuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porywczy jestem strasznie, ale to dlatego, że strasznie mnie wzieło (zafascynowało). Nie chodzi mi o tytorial do robienia miecza, a do ogólnego zapoznania się z 3 Ds Max'em, Milkshapem czy innym programem (ściągnąłem 3Ds Max'a 7, a w dziale dla początkujących jest do starszej wersji i wiele jest funkcji których tam nie ma)

 

Kolejna sprawa to że u mnie z angielskim nie jest najlepiej więc nie rozumiem wszystkiego co tam pisze i takie linki mi nic nie dają :(, Pomoc w 3Ds Max jest po angielsku więc ..... kicha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz - angielski - lingua franca dzisiejszego swiata - uczyc sie trzeba

 

co do tego ze w siodemce jest sporo funkcji ktorych nie ma w poprzednich wersjach - dobry model to patykiem bys zrobil :) - a serio - wiekszosc funkcji w nowym maxie jest ci absolutnie niepotrzebna (przydatna owszem - ale poczatkujacemu tylko ci w glowie namieszaja :)

 

pozatym - jak sie zaczynasz uczyc - to chyba lepiej zaczac od prostych rzeczy nie?? :)

 

pozdrawiam i powodzenia

 

ps. hyhy prawdziwie maxowa ksywka - gizmo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrcin a dash jakis tutoraial jaki guzik do zego służy w 3d studio max 7 ????????????????? HELP MII

nie , nie mam zaden tutorial do czego kazdy guzik sluzy

 

ps. zwracaj czasem uwage na date ostatniego postu lub date utworzenia wątku w ktorym piszesz, bo to co tu napisales ma sie nijak do ogolnej tematyki tu poruszanej a w dodatku wątek ma juz 1,5 roku od kad ktos ostatni w nim napisal

 

i zapoznaj sie z regulaminem , zwłaszcza z reg. dot. zadawania pytan i zawartego w nim punktu .4

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=3820

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności