Skocz do zawartości

Render(wydajny i szybki zarazem)


Andree

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

chcialbym sie was,ludzi ktorzy juz znaja sie dobrze na maxie,zappytac ,ktory render jest wedlug was najlepszy pod wzgledem szybkosci renderingu ,ale tez i efektow.

Chcialbym zeby byl optymalny do mojego kompa 1000mhz geforce 2mx(niedlugo 4mx)512 ramu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pod wzgledem szybkosci na pierwszy rzut oka to Vray, ale zeby uzyskac bardzo dobrej jakosc GI to parametry musza byc podkrecony - wiec i czas sie zwieksza. Dokladny i super jakosciowy jest Brazil, ale rzeczywiscie na poczatku wydaje sie wolny. Ja z nim pracuje juz jakis czas i poki co daje mi lepsze rezultaty co VRay w zblizonym czasie (lepsze znaczy sie takie, jakie ja chce uzyskac - we VRayu czasami wychodzi mi abstrakcja). Ponad to mnogosc parametrow we VRayu czy FR...

Ale po prostu co kto woli. Zrob sobie pare testow kazdym z nich i wybierz ten, w ktorym ci sie NAJLEPIEJ pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- finalRender! Jesli nie jest najszybszy w wyliczaniu GI to z pewnoscia oferuje najszybszy Raytracing!

Chociaz jego serwer MSP bardzo lubi pochlaniac pamiec wiec te 512MB jest niezbedne przy wiekszych scenach. Poza tym ma mnostwo ustawien i kombinacji parametrow, co czesto zniecheca potencjalnych uzytkownikow.

Ale wszystko z czasem da sie opanowac.

A naprawde warto!

Polecam

 

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności