Skocz do zawartości

Postać 3D: Dorota


soda

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Hej!

NO to minął kolejny tydzień, nawet troszkę więcej..... to czas pokazać coś nowego. Kolejnym modelem (w sumie bardziej texturka niż model, jak ktoś widział model Dzikiej Irmy to dostrzerze o czym mówię:) jest Dziwka Dorota.

Teraz co do danych o modelu: 1 x 512x512, 1064 trójkąciki, 9 dni malowania texturki i modelowania dodatków do modelu powtarzalnego, są 3 obiekty: Ciało (model powtarzalny), sukienka i włosy.

Pozdrawiam,

SODA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hyhy - szpiilee - daj jej szpile jak to ma byc dziwa :D

 

hyhy - a na serio - robotka pierwsza klasa - szczegolnie podoba mi sie jak sobie poradziles z ta polprzezroczysta bluzka :D

 

no i na koncepcie ma chyba ciut wieksze cycuszki :D

 

i jeszcze - czy ona nie ma zbyt dlugich raczek (tudziez zbyt duzych dloni)??

 

generalnie - jest super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soda zaczynasz rządzić tym działem :) Bardzo mi się podoba!

Model robiony dla siebie, czy do jakiegoś projektu?

 

...są 3 obiekty: Ciało (model powtarzalny), sukienka i włosy...

 

W związku z tym można sukienkę zdjąć? :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezla laska, ale teraz Soda wyspoko sobie poprzeczke postawiles (Irma) i ciezko bedzie temu nadgonic :) ale widze ze nadganiasz a nawet przeganiasz (w ciuszkach np) bluzka superowa, skad ty bierzesz motywy na te ciuszki? maxymalne, awersome itd... co do szpili i i raczek sie zgodze z Ftorkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten model mi bardziej pasuje do sekretarki chcacej sie przypodobac szefowi niz do pani z pod latarni - oczywiscie to tylko kwestja zmiany butow i połkolanowek ... moze warto by było skrocic troche spodniczke ;p

 

Pozatym texturka cyconosza i bluzeczki 1 klasa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie... te nogi wyglądają jakby miały w przekroju kwadrat a to już chyba lekka przesada... jak na dziwkę ma dużo za długa spódnicę (moim zdaniem)... poza tym szpilki... i wydaje mi się że ręcę nei są za długie (moze minimalnie) to nogi sa za krótkie... no i spódnia mogłaby się trzymać nieco niżej ale nei wiele w tej skali renderingu jaki tu widać to ok 3-5 pixeli (ale nie ejstem pewien czy to na pewno dobry pomysł...) aha i może jeszcze przydałyby się wydatniejsze usta i ostrzejszy makijarz

 

jeszcze jeśłi chodzi o ręce to rozłóż jej ręce do poziomu i sprawdź czy ich rozpiętośc jest równa wzrostowi... jako ze ona nie ma jakiś szczególnie szerokich ramion to nalezałoby uznać rozpiętość musi być równa lub nieco mniejsza od wzrostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wam z tymi rekami i nogami ...

 

jesli noga zaczyna sie od kolana to spoko ... i rece tez ... co ona ma miec rece do kolan ? wescie zobie PS`a odpalcie i jakas fotke panienki normalnej (nie modelki) i porównajcie proporcje bo glupoty pieprzycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Co do stylistyki to jest jaka jest. Miało być stylizowana na dziwki z lat 50. Więc i tak jest dostatecznie rozebrana, mini weszło troszkę później. Z makijażem problem bo to jest po wojnie atomowej i nie produkuje się takich bibelotów. Buty... względy praktyczne wzięły górę nad estetycznymi. Chodzi się w takich butach łatwiej po gruzie.

Co do kwadratowych łydek to to jest super wielka skala i jak ktoś się wpatrzy to zobaczy. W grze będzi o połowę mniejsza postać więc i tak przeginam z dokładnością textur.

Przy 1064 trójkątach myślę, że i tak efekt jest niezły (przynajmniej ja jestem zadowolony:).

Czy rączki za krótkie... może i tak... chocia nie wydaje mi się, jednak popatrzę jeszcze dłużej na to:]

Pozdrawiam,

SODA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to jest zajefajna :)

(choć Irma bardziej mi się podobała ze względu na większe dopieszczenie tekstury i buntowniczy wygląd :)

fajnie rysujesz cienie na teksturkach , zwłaszcza te na ciele (ja mam z tym ciągle kłopoty)

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMPeck do roboty a nie gadasz mi tutaj na forach :].

Dla mnie pracka z charkterem. Nic dodac nic ujac. Prosilbym tylko o texturke. a co do "kanciatowosci" nogi jak juz wczesniej zostalo wspomniane. Duzo zalezy od ustawienia kamery, skad postac bedzie widziana. Suma sumarum, pozazdroscic umiejetnosci tabletowania :)

Best

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mog powiedzie tylko jedno... dzięki chłopaki:]

Powiem jeszcze, że będę niedługo potrzebował kumatych ludzi do pomocy przy lokacji (modelowanie budynków (texturki mogę pykać):). Więc zachęcam do współpracy:]

Pozdrawiam,

SODA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności